Rudolf Hanych
(1906-1994)
Vesnice
Položka č.: 258284Vyvolávací cena: 1.400 CZK (59 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 03. 2023 18:35
akvarel, papír, 24 x 40 cm, sign. LD R. Hanych, rám, LD věnování, na papíře drobné skvrnky, na rámu drobné oděrky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Hofbauera na VŠUP v Praze, poté O. Nejedlého na AVU v Praze, člen SVU Aleš a KVU Horácka
Aktuální cena: 1.400 CZK (59 €)
Poslední dražitel: ID8**8 Historie příhozu