Jiří Vavřina
Malý ptáčník/Malá ptáčnice
No.: 390Auction price: 2.000 CZK (84 €)
Planned termination: 26. 02. 2026 15:00
2x olej, lepenka, 1986, 20 x 20/20 x 20 cm, oba signovány dole Vavřina 86, rám, na zadní straně štítek Galerie Dílo s popisem a razítko ČFVU, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 2.000 CZK (84 €)