Radoslav Valeš
(1966)
Stín Anděla
Položka č.: 892Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 18:34
kombinováná technika, sololit, 2012, 32,3 x 27 cm, sign. vzadu R. Valeš 2012/12, rám (nezaskleno), Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 4.500 CZK (188 €)
Radoslav Valeš
(1966)
Světlá bytost
Položka č.: 893Vyvolávací cena: 4.800 CZK (200 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 18:35
olej, tkanina, dřevo, 2020, 49,9 x 39,3 cm, sign vzadu R.V. 2020/07, rám (nezaskleno), Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 4.800 CZK (200 €)
Radoslav Valeš
(1966)
Hora Golgota
Položka č.: 894Vyvolávací cena: 5.500 CZK (230 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 18:36
olej, sololit, 2012, 22 x 16 cm, monogr. PD R.A., rám (nezaskleno), Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 5.500 CZK (230 €)
Radoslav Valeš
(1966)
Golgota
Položka č.: 281683Vyvolávací cena: 14.900 CZK (621 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 17:06
Aktuální cena: 14.900 CZK (621 €)
Radoslav Valeš
(1966)
Noc v přístavu
Položka č.: 281684Vyvolávací cena: 10.000 CZK (417 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 17:07
akryl, sololit, 2014, 46 x 35,5 cm, sign. vzadu R.V., rám, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 10.000 CZK (417 €)