Jaroslav Kovář

  • Jaroslav Kovář

    Položka č.: 278332

    Vyvolávací cena: 1.400 CZK (59 €)

    Plánované ukončení: 17. 06. 2024 18:16

    tužka, uhel, akvarel, papír, 63 x 51 cm, sign. PD Kovář, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.400 CZK (59 €)