Karel Fojtů

(1939)

  • Karel Fojtů

    (1939)

    Pohled na statek v Provence

    Položka č.: 269983

    Vyvolávací cena: 10.000 CZK (417 €)

    Plánované ukončení: 17. 06. 2024 18:05

    olej, plátno, 75 x 60 cm, sign. PD K. Fojtů, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Fišárka na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 10.000 CZK (417 €)