Adolf Kašpar
(1877-1934)
Jan Amos Komenský: Kšaft umírající matky Jednoty bratrské
Položka č.: 339Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 05. 2024 15:00
bibliofilie, výzdoba Ad. Kašpar, typo. K. Dyrynk, vydal Spolek Bibliofilů, Praha 1908, svázal B. Fischer, 72 s., pergamen. vazba se zlaceným reliéfem, ohnuté, lehce zašpiněné desky, velmi dobrý stav, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera na AVU v Praze, člen SVU Mánes
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Adolf Kašpar
(1877-1934)
A. Jirásek: Ballada z rokoka
Položka č.: 732Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Adolf Kašpar
(1877-1934)
Na střeše
Položka č.: 237929Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2022 19:12
litografie, 17 x 12,7 cm, papírová pasparta, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. M. Pirnera na AVU v Praze, člen SVU Mánes
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)