Augustin Němejc

(1861-1938)

  • Augustin Němejc

    (1861-1938)

    Odpočinek

    Položka č.: 215

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 26. 02. 2026 15:00

    akvarel, běloba, tužka, papír, 22 x 30,5 cm, sign. PD Aug. Němejc, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)