Václav Herink
Za všechno můžeš ty
Položka č.: 207998Vyvolávací cena: 280 CZK (12 €)
Plánované ukončení: 04. 07. 2024 14:18
tuš, akvarel, papír, 15,5 x 21 cm, sign. PD V. Herink, rám, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 280 CZK (12 €)
Václav Herink
Položka č.: 207999Vyvolávací cena: 280 CZK (12 €)
Plánované ukončení: 04. 07. 2024 14:20
tuš, akvarel, papír, 15 x 22 cm, sign. PD V. Herink, rám, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 280 CZK (12 €)