Václav Herink

  • Václav Herink

    Za všechno můžeš ty

    Položka č.: 207998

    Vyvolávací cena: 280 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 04. 07. 2024 14:18

    tuš, akvarel, papír, 15,5 x 21 cm, sign. PD V. Herink, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 280 CZK (12 €)

  • Václav Herink

    Položka č.: 207999

    Plánované ukončení: 04. 07. 2024 14:20

    tuš, akvarel, papír, 15 x 22 cm, sign. PD V. Herink, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 280 CZK (12 €)