René Klapač

(1905-1980)

  • René Klapač

    (1905-1980)

    Žena v potoce

    Položka č.: 278337

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 19. 06. 2024 18:28

    litografie, 29 x 22 cm, sign. PD R. Klapač, rám, LD monogr. RK, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)