Miroslav Matouš
(1920-1998)
Spojení
Položka č.: 282094Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 18. 06. 2024 18:22
litografie, 20 x 8 cm, sign. PD Matouš, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Sychry, V. Tittelbacha, M. Salcamana, člen SČVU a výtvarné skupiny Krok 57
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Miroslav Matouš
(1920-1998)
Skládka toxických látek
Položka č.: 282093Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 18. 06. 2024 18:23
litografie, 20,3 x 9,5 cm, sign. DU Matouš, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Sychry, V. Tittelbacha, M. Salcamana, člen SČVU a výtvarné skupiny Krok 57
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Miroslav Matouš
(1920-1998)
Zapadající slunce
Položka č.: 282092Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 18. 06. 2024 18:24
litografie, 8,5 x 19 cm, sign. PD Matouš, č. 21/100, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Sychry, V. Tittelbacha, M. Salcamana, člen SČVU a výtvarné skupiny Krok 57
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Miroslav Matouš
(1920-1998)
Sedící dívka u města
Položka č.: 282091Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 18. 06. 2024 18:25
litografie, 19,2 x 13 cm, sign. PD Matouš, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Sychry, V. Tittelbacha, M. Salcamana, člen SČVU a výtvarné skupiny Krok 57
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Miroslav Matouš
(1920-1998)
Dívčí profil
Položka č.: 282090Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 18. 06. 2024 18:26
linoryt, 14 x 9,5 cm, sign. PD Matouš, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Sychry, V. Tittelbacha, M. Salcamana, člen SČVU a výtvarné skupiny Krok 57
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Miroslav Matouš
(1920-1998)
Ženský akt s ptáčkem
Položka č.: 282089Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 18. 06. 2024 18:27
litografie, 11,8 x 9 cm, sign. PD Matouš, na zadní straně autorské razítko, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Sychry, V. Tittelbacha, M. Salcamana, člen SČVU a výtvarné skupiny Krok 57
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)