Dimitrij Kadrnožka
Jolanta
Položka č.: 82Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
DRAŽBA UKONČENA: 17. 06. 2024 16:21
filmový plakát, formát A3 (42x30 cm), 1964, r. V. Gorikker, pomačkané okraje, při levém okraji trhlinky, jinak dobrý stav, nepřeložen, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: ID6**7 Historie příhozu
Dimitrij Kadrnožka
Ženich z Austrálie
Položka č.: 171Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
DRAŽBA UKONČENA: 19. 10. 2023 21:50
filmový plakát, formát A3 (42x30 cm), 1964, r. S. Bareja, velmi dobrý stav, nepřeložen, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 700 CZK (30 €)
Dimitrij Kadrnožka
Květ
Položka č.: 652Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2023 10:33
litografie, 1980, 20 x 14 cm, sign. PD Kadrnožka, pasparta, č. 17/117
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Dimitrij Kadrnožka
PF, Bez názvu
Položka č.: 647Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
DRAŽBA UKONČENA: 10. 01. 2024 22:38
1x olej, papír, 1x litografie, 1980, 1981, 16 x 8; 13,5 x 10 cm, sign. PD Kadrnožka
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Dimitrij Kadrnožka
Kořalka
Položka č.: 274033Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 18. 04. 2023 10:03
litografie, 1979, 33 x 23,5 cm, sign. PD Kadrnožka 79, č. 74/75
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)