Patrik Saudek
(1968)
OH! Pop Art!
No.: 379Auction price: 10.000 CZK (417 €)
Planned termination: 26. 02. 2026 15:00
olej, akryl, plátno, 2026, 50 x 42 cm, sign. PD Saudek 26, vzadu autorsky popsáno
Current price: 10.000 CZK (417 €)