Elen Jilemnická
Pokus o let
Položka č.: 545Vyvolávací cena: 2.400 CZK (100 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 12:47
glazovaná keramika, 1980, v. 20 cm, monogr. zespodu E.J., reprodukováno v katalogu 9 žen, galerie Ve věži, Mělník 1981, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 2.400 CZK (100 €)
Elen Jilemnická
Zašpiněná sukně
Položka č.: 119Vyvolávací cena: 3.200 CZK (134 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00
glazovaná keramika, 1984, v. 23 cm, sign. na podstavci E. Jil, zespodu nalepen štítek s popisem, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 3.200 CZK (134 €)