Vladimír Konvička
(1900-1971)
Květiny ve váze
No.: 2078Auction price: 50 CZK (3 €)
Planned termination: 10. 02. 2026 15:12
lavírovaná tuš, papír, 1957, 30,5 x 22 cm, sign. PD Vlad. Konvička 57, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 50 CZK (3 €)
Vladimír Konvička
(1900-1971)
Šeřík ve váze
No.: 2079Auction price: 50 CZK (3 €)
Planned termination: 10. 02. 2026 15:13
akvarel, inkoust, papír, 1956, 30 x 22,5 cm, sign. LD Vlad. Konvička 56, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 50 CZK (3 €)