Josef Hrubý
(1906-1988)
Soubor deseti Ex Libris původních dřevorytů
Položka č.: 460Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 05. 2024 15:00
kniha, soubor deseti drobných dřevorytů s krátkým úvodním textem B.B. Buchlovana, vyd. nákladem vlastním, Praha, 1927, ex. 24/50, dřevoryty ve velmi dobrém stavu, dvojlist s textem opotřeben, pův. ob. při okrajích značně poškozena a ušpiněna, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Josef Hrubý
(1906-1988)
Skály
Položka č.: 242976Vyvolávací cena: 70 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 02. 05. 2023 20:18
dřevoryt, 1926, 12 x 9,8 cm, značeno ve dřevě LD J. Hrubý 26, nalepeno v papírové paspartě, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 70 CZK (3 €)
Poslední dražitel: ID4**4 Historie příhozu