Šindelářová
Země mého srdce 01
No.: 2348Auction price: 650 CZK (28 €)
Planned termination: 10. 02. 2026 19:42
litografie, 33,5 x 22,5 cm, sign. PD Šindelářová, č. 14/16, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 650 CZK (28 €)