Šindelářová

  • Šindelářová

    Země mého srdce 01

    No.: 2348

    Auction price: 650 CZK (28 €)

    Planned termination: 10. 02. 2026 19:42

    litografie, 33,5 x 22,5 cm, sign. PD Šindelářová, č. 14/16, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 650 CZK (28 €)