Josef Duchoň
Tajný život americké manželky
Položka č.: 20Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 17. 06. 2024 15:19
filmový plakát, formát A3 (42x30 cm), 1970, r. G. Axelrod, velmi dobrý stav, nepřeložen, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Josef Duchoň
Není jenom pohlazení
Položka č.: 21Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 17. 06. 2024 15:20
filmový plakát, formát A3 (42x30 cm), 1971, r. A. Crispino, velmi dobrý stav, nepřeložen, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Josef Duchoň
Rekviem
Položka č.: 22Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 17. 06. 2024 15:21
filmový plakát, formát A3 (42x30 cm), r. C. Damjanovic, 1971, ušpiněný povrch, při dolním okraji trochu pomačkán, jinak velmi dobrý stav, nepřeložen , Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Josef Duchoň
Majáky básníků
Položka č.: 454Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 11:16
barevný dřevořez, 1959, 31,4 x 46 cm, sign. PD j. duchoň 1959, při okrajích lehce poškozený papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)