Josef Duchoň

  • Josef Duchoň

    Tajný život americké manželky

    No.: 20

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    Planned termination: 17. 06. 2024 15:19

    filmový plakát, formát A3 (42x30 cm), 1970, r. G. Axelrod, velmi dobrý stav, nepřeložen, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 200 CZK (9 €)

  • Josef Duchoň

    Není jenom pohlazení

    No.: 21

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    Planned termination: 17. 06. 2024 15:20

    filmový plakát, formát A3 (42x30 cm), 1971, r. A. Crispino, velmi dobrý stav, nepřeložen, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 400 CZK (17 €)

  • Josef Duchoň

    Rekviem

    No.: 22

    Auction price: 600 CZK (25 €)

    Planned termination: 17. 06. 2024 15:21

    filmový plakát, formát A3 (42x30 cm), r. C. Damjanovic, 1971, ušpiněný povrch, při dolním okraji trochu pomačkán, jinak velmi dobrý stav, nepřeložen , Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 600 CZK (25 €)

  • Josef Duchoň

    Majáky básníků

    No.: 454

    Auction price: 1.200 CZK (50 €)

    Planned termination: 14. 06. 2024 11:16

    barevný dřevořez, 1959, 31,4 x 46 cm, sign. PD j. duchoň 1959, při okrajích lehce poškozený papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 1.200 CZK (50 €)