Josef Duchoň
Tajný život americké manželky
No.: 20Auction price: 200 CZK (9 €)
Planned termination: 17. 06. 2024 15:19
filmový plakát, formát A3 (42x30 cm), 1970, r. G. Axelrod, velmi dobrý stav, nepřeložen, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 200 CZK (9 €)
Josef Duchoň
Není jenom pohlazení
No.: 21Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 17. 06. 2024 15:20
filmový plakát, formát A3 (42x30 cm), 1971, r. A. Crispino, velmi dobrý stav, nepřeložen, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 400 CZK (17 €)
Josef Duchoň
Rekviem
No.: 22Auction price: 600 CZK (25 €)
Planned termination: 17. 06. 2024 15:21
filmový plakát, formát A3 (42x30 cm), r. C. Damjanovic, 1971, ušpiněný povrch, při dolním okraji trochu pomačkán, jinak velmi dobrý stav, nepřeložen , Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 600 CZK (25 €)
Josef Duchoň
Majáky básníků
No.: 454Auction price: 1.200 CZK (50 €)
Planned termination: 14. 06. 2024 11:16
barevný dřevořez, 1959, 31,4 x 46 cm, sign. PD j. duchoň 1959, při okrajích lehce poškozený papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 1.200 CZK (50 €)