Josef Dlabal
Praha jarní
Položka č.: 67Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
DRAŽBA UKONČENA: 08. 02. 2023 17:14
olej, karton, 12,5 x 15 cm, sign. LD J. Dlabal
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: ID8**5 Historie příhozu
Josef Dlabal
Rozkvetlá Praha
Položka č.: 66Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 08. 02. 2023 17:12
olej, karton, 12,5 x 17,5 cm, sign. LD J. Dlabal
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Josef Dlabal
Pražský hrad s rozkvetlým stromem
Položka č.: 55Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
DRAŽBA UKONČENA: 08. 02. 2023 16:50
olej, papír, 14,7 x 11,5 cm, sign. LD J. Dlabal
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)