monogramista VF
Moře
Položka č.: 68Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 16:31
olej, plátno, 49 x 65 cm, monogr. VF, rám
Aktuální cena: 3.200 CZK (134 €)
Poslední dražitel: ID8**2 Historie příhozu
Moře