Jaroslav Chudomel

  • Jaroslav Chudomel

    Cesta ke kostelu

    Položka č.: 2161

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 16:35

    litografie, 9,9 x 15 cm, sign. PD Chudomel, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Jaroslav Chudomel

    Postava v krajině

    Položka č.: 2162

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 16:36

    litografie, 9,5 x 15 cm, sign. PD Chudomel, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)