Leo Bednarik
Soubor Ex libris
Položka č.: 1194Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 05. 2024 13:38
grafický soubor, 2000, vše signováno, soubor 13 grafických listů, které jsou jednotlivě upevněny na pevných papírech a spojeny do sešitu
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Leo Bednárik
Panna a pištec
Položka č.: 278820Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 02. 2024 14:18
lept, 15 x 9,8 cm, sign. PD L. Bednárik, č. 84/100, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)