Václav Příhoda

(1888-1944)

  • Václav Příhoda

    (1888-1944)

    Le Caire

    Položka č.: 126

    Vyvolávací cena: 12.000 CZK (500 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 11. 2023 19:05

    olej, karton, 36 x 31 cm, sign. LD V. Příhoda, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 12.000 CZK (500 €)

    Poslední dražitel: ID7**3 Historie příhozu

    Odhadní cena: 18 000 - 22 000 CZK