Hermína Henychová
(1899-1982)
Kytice Pivoněk
Položka č.: 476Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 12. 2023 10:27
olej, plátno, 64 x 80 cm, sign. PD Henychová, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)