Pavel Dvorský

  • Pavel Dvorský

    Straka

    No.: 1865

    Auction price: 250 CZK (11 €)

    Planned termination: 13. 01. 2026 14:25

    litografie, 1993, 22,2 x 16,5 cm, sign. PD Pavel Dvorský 93, č. 38/100, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 250 CZK (11 €)