Jiří Tyller

  • Jiří Tyller

    Hrot pyramidy

    No.: 2098

    Auction price: 700 CZK (30 €)

    Planned termination: 10. 02. 2026 15:32

    akvarel, tuš, papír, 1997, 13,2 x 13,2 cm, sign. DU Jiří Tyller, rám, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 700 CZK (30 €)