Vratislav Ševčík?

  • Vratislav Ševčík?

    Křídla

    No.: 2346

    Auction price: 800 CZK (34 €)

    Planned termination: 10. 02. 2026 19:40

    litografie, 46 x 61,5 cm, sign. PD, č. 7/20, mimo tisk místy nepatrně zažloutlý papír, rohy mírně ohnuté, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 800 CZK (34 €)

  • Vratislav Ševčík?

    Jak se máš

    No.: 2347

    Auction price: 800 CZK (34 €)

    Planned termination: 10. 02. 2026 19:41

    litografie, 56,8 x 41 cm, sign. PD, č. 7/40, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 800 CZK (34 €)