Ugo Gangheri

  • Ugo Gangheri

    Savorgnano del torre

    No.: 380

    Auction price: 2.500 CZK (105 €)

    Planned termination: 26. 02. 2026 15:00

    olej, plátno, 60 x 70 cm, sign. vzadu, rám, vzadu věnování

    Current price: 2.500 CZK (105 €)