Ugo Gangheri
Savorgnano del torre
No.: 380Auction price: 2.500 CZK (105 €)
Planned termination: 26. 02. 2026 15:00
olej, plátno, 60 x 70 cm, sign. vzadu, rám, vzadu věnování
Current price: 2.500 CZK (105 €)
Savorgnano del torre