Josef Václav Schwarz
(1908-1988)
Model k soše
Položka č.: 945Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 15:44
kombinovaná technika, akvarel, papír, 15 x 9 cm, sign. PD J V Schwarz, žák prof. B. Kafky
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)