Mikoláš Axmann
Walt Whitman: Čtyři básně ze sbírky Stébla trávy
Položka č.: 544Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 05. 2024 15:00
bibliofilie s 9 původními lepty, 1981, 35 x 50,5 cm, sign. na titulním listu s věnováním M. Axmann 1985, 8/15, osmi lepty (+jeden na titulním listu) ve formátu 24,5 x 23 cm doprovodil Mikoláš Axmann, Praha 1981, 15 výtisků vydáno vlastním nákladem, z nichž tento má číslo 8, volné listy v původním ka…
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Mikoláš Axmann
Tatínek a maminka
Položka č.: 499Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 03. 2023 08:07
litografie, 1992, 48 x 42 cm, sign. PD Mikuláš Axmann 1992, Antikvariát Dlážděná, studium na SOŠ - výtvarný obor v Praze, žák L. Čepeláka na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar a Corpora Spiritus
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Mikoláš Axmann
Schody do lesa
Položka č.: 498Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 03. 2023 08:06
litografie, 1994, 45 x 40,5 cm, sign. PD Mikoláš Axmann 1994, č. 5/5, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na SOŠ - výtvarný obor v Praze, žák L. Čepeláka na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar a Corpora Spiritus
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Mikoláš Axmann
Réva
Položka č.: 256200Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 17. 10. 2023 20:32
litografie, 2014, 19 x 13,4 cm, sign. PD Mikoláš Axmann 2014, č. 39/47, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na SOŠ - výtvarný obor v Praze, žák L. Čepeláka na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar a Corpora Spiritus
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: ID8**0 Historie příhozu
Mikoláš Axmann
Na řece
Položka č.: 188223Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 01. 03. 2023 18:01
tuš, papír, 1972, 20,8 x 29,4 cm, sign. PD Axmann 72, mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, studium na SOŠ - výtvarný obor v Praze, žák L. Čepeláka na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar a Corpora Spiritus
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)