Albín Brunovský
(1935-1997)
Ešte jedna slza II
Položka č.: 76Vyvolávací cena: 35.000 CZK (1.459 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00
litografie, 1971, 44 x 35 cm, sign. PD Brunovský 1971, č. 34/40, studium na SŠUP v Bratislavě, žák prof. V. Hložníka na VŠVU
Aktuální cena: 35.000 CZK (1.459 €)
Albín Brunovský
(1935-1997)
Ešte jedna slza I
Položka č.: 75Vyvolávací cena: 35.000 CZK (1.459 €)
litografie, 1971, 44,5 x 36 cm, sign. PD Brunovský 1971, č. 38/80, studium na SŠUP v Bratislavě, žák prof. V. Hložníka na VŠVU