Otakar Kubín (Othon Coubine)
(1883-1969)
Statek na Horní Loiře
Položka č.: 89Vyvolávací cena: 480.000 CZK (20.000 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 04. 2023 15:00
olej, plátno, cca polovina 20. let 20. století, 46 x 55 cm, sign. PD Coubine, rám, přiložen posudek PhDr. Rey Michalové, Ph. D. Citováno z posudku: "Statek na Horní Loiře je krásným, malířsky svěžím a štavnatým Coubinovým dílem vytvořeným a la prima, bez výpomoci skic a přípravnách kreseb, s …
Aktuální cena: 480.000 CZK (20.000 €)