Alex Vladimír Hrska
(1890-1954)
Položka č.: 2160Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 16:34
litografie, ruční papír, 17,7 x 11,7 cm, sign. PD A. V. Hrska, 40/80, pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, žák B. Roubalíka, V. Bukovace a M. Švabinského na AVU v Praze
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)