Jaroslav Kaiser
(1919-2007)
Pár
Položka č.: 615Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 03. 2024 11:50
barevný linoryt, 30 x 26,5 cm, sign. LD Jaroslav Kaiser, č. 2/200, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen Tvůrčí skupiny Radar, SČUG Hollar a Spolku sběratelů a přátel exlibris
Aktuální cena: 700 CZK (30 €)
Poslední dražitel: ID3**0 Historie příhozu
Jaroslav Kaiser
(1919-2007)
Půlnoční polibek (PF 2002)
Položka č.: 22Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 13:26
dřevoryt , 2001, 13,5 x 9 cm, sign. PD J. Kaiser, na pravém okraji pod grafikou jsou čtyři menší růžové skvrnky - pravděpodobně od tiskařské barvy, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen Tvůrčí skupiny Radar, SČUG Hollar a Spolku sběratelů a přát…
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Jaroslav Kaiser
(1919-2007)
Motýl v kostce ledu
Položka č.: 281665Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
DRAŽBA UKONČENA: 11. 06. 2024 16:48
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Jaroslav Kaiser
(1919-2007)
Atomový věk
Položka č.: 263393Vyvolávací cena: 1.600 CZK (67 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 04. 2024 15:24
Aktuální cena: 1.600 CZK (67 €)
Jaroslav Kaiser
(1919-2007)
Dvojice
Položka č.: 254593Vyvolávací cena: 320 CZK (14 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 04. 2024 14:42
Aktuální cena: 320 CZK (14 €)
Jaroslav Kaiser
(1919-2007)
Odraz v zrcadle ve tvaru oka
Položka č.: 279596Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 12. 2023 18:11
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Jaroslav Kaiser
(1919-2007)
Konvolut 6 grafik
Položka č.: 276251Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 07. 08. 2023 16:30
2x litografie, 2x serigrafie, 2x linoryt, 1977, 7,7 x 6,8/ 11 x 9,3 cm, 4x sign. DU J. Kaiser, Ex libris, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen Tvůrčí skupiny Radar, SČUG Hollar a Spolku sběratelů a přátel exlibris
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Jaroslav Kaiser
(1919-2007)
Šaman
Položka č.: 258012Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 07. 06. 2023 15:58
serigrafie, 1972, 13,2 x 9,3 cm, sign. Du JKaiser, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen Tvůrčí skupiny Radar, SČUG Hollar a Spolku sběratelů a přátel exlibris
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Jaroslav Kaiser
(1919-2007)
Stavení se stromy
Položka č.: 268407Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 04. 01. 2023 18:24
litografie, 33,5 x 43 cm, sign. PD Jkaiser, rám, č. 133/150, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen Tvůrčí skupiny Radar, SČUG Hollar a Spolku sběratelů a přátel exlibris
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)