František Foltýn
(1891-1976)
Suzanne Renaud, Bohuslav Reynek: Chvála oběti
Položka č.: 14Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 05. 2024 15:00
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
František Foltýn
(1891-1976)
Položka č.: 106Vyvolávací cena: 50.000 CZK (2.084 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 04. 2023 15:00
akvarel, papír, 47,5 x 39 cm, sign. LD Foltýn, rám, František Foltýn byl žákem prof. E. Dítěte a A. Hofbauera na VŠUP v Praze, studoval na Académie Julian a Grand Chaumiére v Paříži, byl členem výtvarné skupiny Cercle et Carré a spoluzakladatelem SVU v Brně a skupiny Abstraction-Création ve Francii.…
Aktuální cena: 50.000 CZK (2.084 €)
Odhadní cena: 60 000 - 80 000 Kč CZK