-
Neurčený autor
Chalupy v krajině
Položka č.: 281858Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 05. 2024 18:29
olej, plátno, 1982, 59 x 94 cm, sign. PD , rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
U jezera
Položka č.: 281857Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 05. 2024 18:28
tempera, běloba, papír, 15 x 17 cm, monogr. PD MM, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: ID7**2 Historie příhozu
-
Neurčený autor
U rybníka
Položka č.: 281911Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 05. 2024 18:27
olej, karton, 51 x 62 cm, sign. PD, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Meandr řeky
Položka č.: 281912Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 05. 2024 18:26
tempera, karton, 34 x 49 cm, sign. PD, rám, odřený rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Cesta krajinou
Položka č.: 281913Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 05. 2024 18:25
pastel, papír, 1963, 26,5 x 40 cm, sign. LD V. A. 63, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Údolí řeky
Položka č.: 281914Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 05. 2024 18:24
olej, karton, 45 x 62 cm, sign. PD, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Na pastvě
Položka č.: 281915Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 05. 2024 18:23
tempera, běloba, papír, 1942, 23 x 31 cm, sign. PD, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Zátiší u řeky
Položka č.: 281916Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 05. 2024 18:22
akvarel, papír, 46,5 x 34,5 cm, sign. PD, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Rudolf Valentino
Položka č.: 231376Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 21. 05. 2024 18:38
pastelky, tužka, papír, 1941, 30 x 22,1 cm, sign. PU AK 1941, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Portrét ženy
Položka č.: 281907Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 21. 05. 2024 18:37
tužka, papír, 1955, 15 x 11 cm, sign. PD nečitelně, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Vlčí máky
Položka č.: 281351Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
DRAŽBA UKONČENA: 16. 05. 2024 17:16
olej, karton, 48 x 66 cm, sign. LD, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: ID7**4 Historie příhozu
-
Neurčený autor
Přehrada
Položka č.: 281828Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 04. 2024 18:33
olej, plátno, 48 x 48 cm, sign. PD, rám, uvolněný rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: ID2**1 Historie příhozu
-
Neurčený autor
Pohled na vesnici
Položka č.: 278933Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 04. 2024 18:29
tempera, papír, 24 x 32,7 cm, sign. PD nečitelně, na zadní straně štítek Záruční list, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: ID2**5 Historie příhozu
-
Neurčený autor
St. Magdalena
Položka č.: 281153Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2024 18:53
lept, 1949, 17,5 x 10,8 cm, sign. PD nečitelně, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: ID7**4 Historie příhozu
-
Neurčený autor
Krajina
Položka č.: 281154Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2024 18:52
lept, 8,7 x 12,4 cm, sign. PD nečitelně, PD poškozeno, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: ID6**6 Historie příhozu
-
Neurčený autor
Dům na kopci
Položka č.: 278007Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 03. 2024 19:18
dřevoryt, 1927, 17,6 x 15,7 cm, sign. PD 1927, zažloutlý papír, místy ušpiněný a místy pokrčený, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: ID2**5 Historie příhozu
-
Neurčený autor
Ryby
Položka č.: 277183Vyvolávací cena: 120 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 03. 2024 18:54
suchá jehla, 12 x 5,2 cm, sign. PD, pasparta, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 120 CZK (5 €)
Poslední dražitel: ID6**6 Historie příhozu
-
Neurčený autor
Hráči karet
Položka č.: 270449Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
DRAŽBA UKONČENA: 05. 03. 2024 20:56
lavírovaná tuš, papír, 1946, 17,5 x 24,5 cm, sign. PD 46, rám, na papíře i paspartě skvrny, na rámu drobné oděrky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: ID1**8 Historie příhozu
-
Neurčený autor
Linie
Položka č.: 270447Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 05. 03. 2024 20:52
suchá jehla, 1981, 15,9 x 24,2 cm, sign. PD 81, P.d.A., DU text, papír u levého a pravého okraje lehce pokrčen, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: ID8**7 Historie příhozu
-
Neurčený autor
Chalupy na podzim
Položka č.: 269482Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
DRAŽBA UKONČENA: 05. 03. 2024 20:48
olej, plátno, 20 x 27,5 cm, rám, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: ID1**8 Historie příhozu
-
Neurčený autor
Biomorfní tvar
Položka č.: 264715Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)
DRAŽBA UKONČENA: 05. 03. 2024 19:38
tužka, papír, 27 x 19 cm, sign. PD, pasparta, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 350 CZK (15 €)
Poslední dražitel: ID6**6 Historie příhozu
-
Neurčený autor
Krajina
Položka č.: 280853Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2024 19:19
olej, karton, 8,5 x 6,8 cm, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: ID6**2 Historie příhozu
-
Neurčený autor
Krajina s domem
Položka č.: 280854Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2024 19:18
olej, karton, 8,5 x 6,8 cm, sign. PD, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: ID6**2 Historie příhozu
-
Neurčený autor
Lesní krajina
Položka č.: 280927Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2024 19:13
uhel, papír, 1984, 21 x 31 cm, sign. LD nečitelně, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: ID1**8 Historie příhozu
-
Neurčený autor
Ulička
Položka č.: 280962Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2024 19:11
akvarel, papír, 1970, 31,5 x 22 cm, sign. PD KA 70, pasparta, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: ID1**8 Historie příhozu
-
Neurčený autor
Silnice
Položka č.: 280901Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2024 18:42
tisk, 2002, 25 x 17,5 cm, sign. PD nečitelně 2002, rám, č. 2/40, levý horní roh rámu poškozen, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 20 CZK (1 €)
Poslední dražitel: ID6**2 Historie příhozu
-
Neurčený autor
Staroměstské náměstí
Položka č.: 280926Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2024 18:41
suchá jehla, 29 x 19 cm, sign. PD, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: ID7**4 Historie příhozu
-
Neurčený autor
Pocta Josefu Čapkovi
Položka č.: 280822Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2024 10:40
lept, 2008, 12,8 x 8,1 cm, sign. DU nečitelně, 60/60, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: ID6**6 Historie příhozu
-
Neurčený autor
Praha-Prašná brána
Položka č.: 280852Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2024 10:37
tisk, 9,1 x 6,5 cm, sign. PD, rám, č. 130/200, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 20 CZK (1 €)
Poslední dražitel: ID3**6 Historie příhozu
-
Neurčený autor
Klapky z klavíru
Položka č.: 280856Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2024 10:36
lept, 1981, 16,5 x 10,4 cm, sign. PD, pasparta, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: ID6**6 Historie příhozu