Aukční historie
SEZNAM AUTORŮ

  • Olbram Zoubek

    (1926-2017)

    Hlava ženy, která povstává

    Položka č.: 6

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 09. 2022 15:00

    reliéfní tisk, 1984, 21,1 x 29,5 cm, sign. LD Olbram Zoubek, pravost ověřena Nadací Kmentová Zoubek, žák prof. Wagnera, člen skupiny Trasa, UVU, Umělecké besedy

    Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Olbram Zoubek

    (1926-2017)

    Dobrou noc

    Položka č.: 5

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 09. 2022 15:00

    reliéfní tisk, 2000, 15,5 x 15 cm, sign. PD Olbram Zoubek, pravost ověřena Nadací Kmentová Zoubek, žák prof. Wagnera, člen skupiny Trasa, UVU, Umělecké besedy

    Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)

    Poslední dražitel: ID6**3 Historie příhozu

  • Olbram Zoubek

    (1926-2017)

    Na břehu světa

    Položka č.: 4

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 09. 2022 15:00

    zlacený reliéfní tisk, 1999, 18 x 21 cm, sign. PD Olbram Zoubek, č. 59/60, pravost ověřena Nadací Kmentová Zoubek, žák prof. Wagnera, člen skupiny Trasa, UVU, Umělecké besedy

    Aktuální cena: 5.200 CZK (217 €)

    Poslední dražitel: ID3**3 Historie příhozu

  • Olbram Zoubek

    (1926-2017)

    Eva (Prsa)

    Položka č.: 3

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 09. 2022 15:00

    zlacený reliéfní tisk, 1984, 11 x 11 cm, sign. PD Olbram Zoubek, pravost ověřena Nadací Kmentová Zoubek, žák prof. Wagnera, člen skupiny Trasa, UVU, Umělecké besedy

    Aktuální cena: 2.300 CZK (96 €)

    Poslední dražitel: ID4**4 Historie příhozu

  • Olbram Zoubek

    (1926-2017)

    Evička (Hlava)

    Položka č.: 2

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 09. 2022 15:00

    zlacený reliéfní tisk, 1983, 15 x 13,4 cm, sign. PD Olbram Zoubek, pravost ověřena Nadací Kmentová Zoubek, žák prof. Wagnera, člen skupiny Trasa, UVU, Umělecké besedy

    Aktuální cena: 4.100 CZK (171 €)

    Poslední dražitel: ID4**4 Historie příhozu

  • Olbram Zoubek

    (1926-2017)

    Dobré jitro

    Položka č.: 1

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 09. 2022 15:00

    zlacený reliéfní tisk, 2000, 15,5 x 14,9 cm, sign. PD Olbram Zoubek, pravost ověřena Nadací Kmentová Zoubek, žák prof. Wagnera, člen skupiny Trasa, UVU, Umělecké besedy

    Aktuální cena: 4.100 CZK (171 €)

    Poslední dražitel: ID4**4 Historie příhozu

Instagram

Facebook