Olbram Zoubek
(1926-2017)
Hlava ženy, která povstává
Položka č.: 6Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 09. 2022 15:00
reliéfní tisk, 1984, 21,1 x 29,5 cm, sign. LD Olbram Zoubek, pravost ověřena Nadací Kmentová Zoubek, žák prof. Wagnera, člen skupiny Trasa, UVU, Umělecké besedy
Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)
Olbram Zoubek
(1926-2017)
Dobrou noc
Položka č.: 5Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
reliéfní tisk, 2000, 15,5 x 15 cm, sign. PD Olbram Zoubek, pravost ověřena Nadací Kmentová Zoubek, žák prof. Wagnera, člen skupiny Trasa, UVU, Umělecké besedy
Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)
Olbram Zoubek
(1926-2017)
Na břehu světa
Položka č.: 4Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
zlacený reliéfní tisk, 1999, 18 x 21 cm, sign. PD Olbram Zoubek, č. 59/60, pravost ověřena Nadací Kmentová Zoubek, žák prof. Wagnera, člen skupiny Trasa, UVU, Umělecké besedy
Aktuální cena: 5.200 CZK (217 €)
Poslední dražitel: ID3**3 Historie příhozu
Olbram Zoubek
(1926-2017)
Eva (Prsa)
Položka č.: 3Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
zlacený reliéfní tisk, 1984, 11 x 11 cm, sign. PD Olbram Zoubek, pravost ověřena Nadací Kmentová Zoubek, žák prof. Wagnera, člen skupiny Trasa, UVU, Umělecké besedy
Aktuální cena: 2.300 CZK (96 €)
Poslední dražitel: ID4**4 Historie příhozu
Olbram Zoubek
(1926-2017)
Evička (Hlava)
Položka č.: 2Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
zlacený reliéfní tisk, 1983, 15 x 13,4 cm, sign. PD Olbram Zoubek, pravost ověřena Nadací Kmentová Zoubek, žák prof. Wagnera, člen skupiny Trasa, UVU, Umělecké besedy
Aktuální cena: 4.100 CZK (171 €)
Olbram Zoubek
(1926-2017)
Dobré jitro
Položka č.: 1Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
zlacený reliéfní tisk, 2000, 15,5 x 14,9 cm, sign. PD Olbram Zoubek, pravost ověřena Nadací Kmentová Zoubek, žák prof. Wagnera, člen skupiny Trasa, UVU, Umělecké besedy