Ivan Komárek
Kytka č. 68
Položka č.: 361Vyvolávací cena: 37.000 CZK (1.542 €)
Plánované ukončení: 26. 09. 2024 15:00
akryl, asambláž, 2018, 50 x 70 cm, sign. DU Komárek 2018, žák prof. J. Smetany na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Nového sdružení pražských umělců
Aktuální cena: 37.000 CZK (1.542 €)
Ivan Komárek
Šášové
Položka č.: 362Vyvolávací cena: 120.000 CZK (5.000 €)
koláž, kombinovaná technika na plechu, 1992, 145 x 100 cm, sign. LN Ivan Komárek 1992, sign. PD Komárek, Obrazy figurálního malíře Ivana Komárka, vycházejí především z kresby. V obrazech dominuje linka a výrazná stylizace figur, jejich proporcí a pohybu. Obrysovou linii autor upřednostňuje před samo…
Aktuální cena: 120.000 CZK (5.000 €)
Karol Kállay
(1926-2012)
Loďky na Váhu
Položka č.: 363Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
čb. fotografie, 1960, 24 x 29,8 cm, sign. LD Kállay, vzadu razítko autora, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Karol Kállay
(1926-2012)
Tatranský vodopád
Položka č.: 364Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
čb. fotografie, 1960, 31 x 24,5 cm, sign. LD Kállay, vzadu razítko autora, Antikvariát Ostrovní
Karol Kállay
(1926-2012)
Roháče
Položka č.: 365Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
čb. fotografie, 1960, 39,5 x 29,5 cm, sign. PD Kállay, lehce zvlněné okraje, Antikvariát Ostrovní
Karol Kállay
(1926-2012)
Řeka
Položka č.: 366Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
čb. fotografie, 1966, 30 x 24 cm, sign. PD a vzadu Kállay, Antikvariát Ostrovní
Karol Kállay
(1926-2012)
Sezóna (Ahrenshoop 1961)
Položka č.: 367Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
čb. fotografie, 1961, 38 x 25 cm, sign. PD Karol Kállay, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Karol Kállay
(1926-2012)
Modelka s hokejistou (Berlín 1965)
Položka č.: 368Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
čb. fotografie, 1965, 38 x 25 cm, sign. PD Karol Kállay, Antikvariát Ostrovní
Karol Kállay
(1926-2012)
Muž a žena (Berlín 1960)
Položka č.: 369Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
čb. fotografie, 1960, 38 x 25 cm, sign. PD Karol Kállay, Antikvariát Ostrovní
Karol Kállay
(1926-2012)
Modelka (Praha 1975)
Položka č.: 370Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
čb. fotografie, 1975, 38 x 25 cm, sign. PD Karol Kállay, Antikvariát Ostrovní
Karol Kállay
(1926-2012)
Modelka s boxerem
Položka č.: 371Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
čb. fotografie, 29 x 23 cm, sign. PD Kállay, rám, Antikvariát Ostrovní
Karol Kállay
(1926-2012)
Přehrada
Položka č.: 372Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Karol Kállay
(1926-2012)
Koně
Položka č.: 373Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Karol Kállay
(1926-2012)
Modelka
Položka č.: 374Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
čb. fotografie, 22,5 x 29 cm, rám, Antikvariát Ostrovní
Alois Nožička
Marks of the Cemetery
Položka č.: 375Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)
fotografie, 1982, 30,5 x 22,6 cm, sign. vzadu Nožička 1982, rám, studium SUPŠ v Brně, FAMU v Praze
Aktuální cena: 4.500 CZK (188 €)
Alois Nožička
Setrvalé věnčení
Položka č.: 376Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)
fotografie, 1963, 29,7 x 21,8 cm, sign. vzadu Nožička 1963, rám, studium SUPŠ v Brně, FAMU v Praze
Václav Chochola
(1923-1977)
Salvador Dalí, apartmá No. 8, hotel Meurice, Paris
Položka č.: 377Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)
novodobé autorizované fotografie C-print, 1969, 45 x 30 cm, značeno zezadu Václav Chochola archive
Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)
Václav Chochola
(1923-1977)
Salvador Dalí s mým portrétem Salvadora Dalího
Položka č.: 378Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)
Václav Chochola
(1923-1977)
Salvador Dalí s fotografickou maketou skeletu od A. Gaudího, Paris
Položka č.: 379Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)
Jan Saudek
Hommage a Valerie
Položka č.: 380Vyvolávací cena: 60.000 CZK (2.500 €)
fotografie, 40 x 31 cm, sign. LD Jan Saudek, rám, studium na Státní grafické škole v Praze
Aktuální cena: 60.000 CZK (2.500 €)
Tono Stano
Položka č.: 381Vyvolávací cena: 9.000 CZK (375 €)
fotografie, 1990, 25,5 x 25 cm, sign. PD Tono Stano 90, rám, studium u M. Havránkové na SŠUP v Bratislavě a u prof. F. Kramera na FAMU v Praze, člen Aktivu volné fotografie a agentury NOX
Aktuální cena: 9.000 CZK (375 €)
Olbram Zoubek
(1926-2017)
Položka č.: 382Vyvolávací cena: 11.000 CZK (459 €)
slepotisk, 20,5 x 14,5 cm, sign. PD Olbram Zoubek, rám, A.T., Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Wagnera, člen skupiny Trasa, UVU, Umělecké besedy
Aktuální cena: 11.000 CZK (459 €)