Václav Mašek
(1893-1973)
Čtenář
Položka č.: 294Vyvolávací cena: 10 CZK (1 €)
DRAŽBA UKONČENA: 16. 12. 2025 18:53
rytina z želatiny, 13,5 x 9 cm, studium na UMPRUM a AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 10 CZK (1 €)
Sedící muž
Položka č.: 291Vyvolávací cena: 10 CZK (1 €)
DRAŽBA UKONČENA: 16. 12. 2025 18:50
serigrafie, 26 x17,5 cm, sign. PD
Aktuální cena: 10 CZK (1 €)
Mein Gatte
Položka č.: 290Vyvolávací cena: 10 CZK (1 €)
DRAŽBA UKONČENA: 16. 12. 2025 18:49
tisk, 19 x 20 cm, PD značeno DB, č. 184/200
Aktuální cena: 10 CZK (1 €)
Par Avion
Položka č.: 289Vyvolávací cena: 10 CZK (1 €)
DRAŽBA UKONČENA: 16. 12. 2025 18:48
litografie, 11 x 15,5 cm, sign. PD, č. 43/55
Aktuální cena: 10 CZK (1 €)
Lovec
Položka č.: 288Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 16. 12. 2025 18:47
litografie, 29,3 x 21 cm, sign. PD, č. 71/100, levý dolní roh pokrčený
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Čestmír Kafka
(1922-1988)
75
Položka č.: 287Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 16. 12. 2025 18:46
tisk, 1974, 10,6 x 42 cm, sign PD Čestmír Kafka, žák prof. E. Filly, člen skupiny Trasa, jeden ze základních představitelů českého informelu
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: ID7**7 Historie příhozu
Jiří Ex libris
Ex libris MUSEUM OF PUPPET CULTURES CHRUDIM
Položka č.: 286Vyvolávací cena: 10 CZK (1 €)
DRAŽBA UKONČENA: 16. 12. 2025 18:45
suchá jehla, 1985, 9,2 x 6,9 cm, sign. PD Jiří Mika 85, 13/50
Aktuální cena: 10 CZK (1 €)
Zuzna Oberthorová
Dr. Ivan Hrdina
Položka č.: 285Vyvolávací cena: 10 CZK (1 €)
DRAŽBA UKONČENA: 16. 12. 2025 18:44
tisk, 1975, 10,5 x 9,5 cm, 4/100
Aktuální cena: 10 CZK (1 €)
neznámý autor
Z knih o filatelii Emila Jiřího Pavelky
Položka č.: 283Vyvolávací cena: 10 CZK (1 €)
DRAŽBA UKONČENA: 16. 12. 2025 18:42
tisk, 1926, 9,7 x 7,9 cm
Aktuální cena: 10 CZK (1 €)
Miloš Urbásek
(1932-1988)
Korespondence s Dr. Ivanem Hrdinou
Položka č.: 282Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 16. 12. 2025 18:41
dopis, 29,5 x 19 cm, studium u prof. P. Matejky a V. Hložníka na VŠVU v Bratislavě, člen Klubu grafiků a skupiny Kontrast
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Karel Müller
(1899-1977)
Na projížďce v lese
Položka č.: 280Vyvolávací cena: 10 CZK (1 €)
DRAŽBA UKONČENA: 16. 12. 2025 18:39
dřeovryt, 25,5 x 35 cm, sign. PD Karel Müller, č. 206/220, pomačkané okraje, v horní části natrženo mimo tisk, žák prof. M. Švabinského, V. Bukovace a J. Obrovského, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 10 CZK (1 €)
Jiří Pálek
Položka č.: 279Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 16. 12. 2025 18:38
lept, 1996, 49 x 31 cm, sign. DU J. Pálek 96, č. 12/20, kraje pokrčeny a potrhány, studium na SUPŠ v Praze, člen Sdružení pražských výtvarných umělců - malířů
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Naděžda Synecká
(1926-2021)
Položka č.: 278Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
DRAŽBA UKONČENA: 16. 12. 2025 18:37
kombinovaná technika, suchá jehla, olej, papír, 78,5 x 55 cm, sign. PD Synecká, č. 8/10, kraje mírně ohnuty,po obvodu místy natrženo, papír pomačkaný
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Jiří Lindovský
Položka č.: 273Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
DRAŽBA UKONČENA: 16. 12. 2025 18:32
serigrafie, 1988, 29 x 20 cm, č. 62/100, žák prof. Čepeláka
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Markéta Prachatická
Bienále Bratislava
Položka č.: 271Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)
DRAŽBA UKONČENA: 16. 12. 2025 18:30
tisk, 5,5 x 8,5 cm, sign. PD Markéta Prachatická, Markéta Prachatická, nar. 1953, 1984 Velká cena na knižním veletrhu za ilustraci ke knize Alenka v říši divů, 1990 Camberwell College of Art London (2 semestry), 1991 – 1993 působila jako asistentka grafického ateliéru na Akademii výtvarných umění v …
Aktuální cena: 1 CZK (1 €)
Eva Činčerová
(1943-2005)
Motýlí stopy
Položka č.: 270Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 16. 12. 2025 18:29
akvatinta, suchá jehla, 15,5 x 62,5 cm
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Jaroslav Alt
(1950)
Cívky
Položka č.: 268Vyvolávací cena: 10 CZK (1 €)
DRAŽBA UKONČENA: 16. 12. 2025 18:27
suchá jehla, perforovaný tisk, 16 x 12 cm, sign. Jaroslav Alt, žák prof. B. Slánského a R. Ondráčka na AVU v Praze, člen Nezávislé památkové unie, jednatel rady Sdružení nezávislých restaurátorů, člen výtvarného sdružení Kruh při Galerii H v Kostelci nad Černými lesy
Aktuální cena: 10 CZK (1 €)
Vladimír Tesař
(1924-2008)
Tanec v dešti
Položka č.: 267Vyvolávací cena: 10 CZK (1 €)
DRAŽBA UKONČENA: 16. 12. 2025 18:26
litografie, 8,5 x 12,5 cm, sign. PD Vl. Tesař, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. V. Pukla na AVU, prof. F. Tröstera na AMU, člen SČUG Hollar a skupiny M 57
Aktuální cena: 10 CZK (1 €)
Slavoboj Tusar
(1885-1950)
Ruysbroeck podivuhodný
Položka č.: 265Vyvolávací cena: 10 CZK (1 €)
DRAŽBA UKONČENA: 16. 12. 2025 18:24
dřevoryt, 12 x 9 cm
Aktuální cena: 10 CZK (1 €)
Karel Prášek
(1950)
Položka č.: 263Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 16. 12. 2025 18:22
tuš, kvaš, papír, 1977, 28,5 x 20 cm, monogr. PD KP 77, žák prof. G. Singiera na École Nationale Supérieure des Beaux-Arts v Paříži, poté studium na École des Beaux-Arts v St. Ouen, člen Nového sdružení pražských umělců
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Mikeš
Shakespeare
Položka č.: 262Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 16. 12. 2025 18:21
lept, 20,5 x 14,4 cm, sign. Mikeš
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Josef Herčík
(1922-1999)
Civitatis Rozmital
Položka č.: 261Vyvolávací cena: 10 CZK (1 €)
DRAŽBA UKONČENA: 16. 12. 2025 18:20
ocelorytina, 5,5 x 5,5 cm, sign. DU Herčík, žák V. Pukla na AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 10 CZK (1 €)
Jaroslav Šváb
(1906-1999)
Ex libris IH
Položka č.: 260Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 16. 12. 2025 18:19
dřevořez, 14,5 x 14 cm, sign. DU Jaroslav Šváb, studium malby a grafiky u prof. J. Bendy a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen SČUG Hollar a jeho čestným předsedou, zakladatel Klubu knihy Hollar, člen SVU Aleš, skupiny Bilance, čestný člen Spolku českých bibliofilů
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Vladimír Jiránek
(1938-2012)
Pan Mráček
Položka č.: 259Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 16. 12. 2025 18:18
tisk, 21 x 29,6 cm, vzadu razítko Jiránek, studium na FF UK v Praze, člen skupiny Polylegran
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: ID4**5 Historie příhozu
Václav Hauf
Bystrozraký
Položka č.: 257Vyvolávací cena: 10 CZK (1 €)
DRAŽBA UKONČENA: 16. 12. 2025 18:16
lept, 70. léta, 12 x 9 cm, sign. DU V. Hauf
Aktuální cena: 10 CZK (1 €)
Vladimír Jarcovják
(1924-2007)
Položka č.: 256Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 16. 12. 2025 18:15
dřevořez, 1981, 16,5 x 11 cm, sign. DU Jarcovják 81, žák prof. R. Gajdoše na Škole umění ve Zlíně, poté E. Filly na VŠUP v Praze, zakládající člen skupiny Trasa, člen SVU Mánes
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Anatolij Ivanovič Kalašnikov
(1930-2007)
Rodný statek básníka V. Šolce
Položka č.: 255Vyvolávací cena: 10 CZK (1 €)
DRAŽBA UKONČENA: 16. 12. 2025 18:14
dřevoryt, 1991, 9 x 14 cm
Aktuální cena: 10 CZK (1 €)
Bohuslav Knobloch
(1924-1998)
Malá privatizace
Položka č.: 254Vyvolávací cena: 10 CZK (1 €)
DRAŽBA UKONČENA: 16. 12. 2025 18:13
litografie, 20,5 x 10,5 cm, sign. DU Knobloch, žák prof. V. Vorlíčka a V. Silovského, člen SČUG Hollar, SVU Mánes
Aktuální cena: 10 CZK (1 €)
Pavel Rak
(1939)
AIDS
Položka č.: 253Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)
DRAŽBA UKONČENA: 16. 12. 2025 18:12
serigrafie, 26,5 x 19 cm, značeno v tisku RAK
Aktuální cena: 1 CZK (1 €)
Viera Gergelová
(1930-2004)
Na moři
Položka č.: 252Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 16. 12. 2025 18:11
litografie, 1980, 12 x 12 cm, sign. DU Viera Gergelova 1980, č. 5/20
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)