• Henry Bonaventure Monnier

    (1805-1877)

    Konvolut - Kostýmní variace

    Položka č.: 1074

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (54 €)

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 16:40

    7 x ručně kolorovaná litografie, 8,2-11,3 x 10,5 -12,5 cm, vše značeno LD na kameni Henry Monnier; PD Lith: de Senefelder ad. , papírová pasparta, podle návrhu Henry Moniera litografie provedeny mj. vynálezcem litografie, pražským rodákem Aloisem Senefelderem, dále Bernardem, a de Vilainem , lehce …

    Aktuální cena: 1.500 CZK (54 €)

  • Sigmund Ferdinand von Perger

    (1778-1841)

    Gottlieb von Weyrother

    Položka č.: 1075

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 16:41

    Aktuální cena: 1.000 CZK (36 €)

  • Londonio

    Pastýř

    Položka č.: 1076

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 16:42

    kolorovaná mědirytina, 22 x 29,2 cm, značeno v desce LD Londonio pinx; PD F. Pedro Scul Ap Cavalli Venittis, papírová pasparta, antiqari.at Radhošťská

  • Václav Hollar

    (1607-1677)

    O mouše a mravenci

    Položka č.: 1077

    Vyvolávací cena: 2.200 CZK (79 €)

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 16:43

    mědirytina, 1663, 25 x 16 cm, značeno v desce DU W Hollar fecit 1663, rám, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.200 CZK (79 €)

  • Václav Hollar

    (1607-1677)

    Útěk

    Položka č.: 1078

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 16:44

    mědirytina, 21,8 x 16,2 cm, značeno v desce DU W Hollar fec, rám, ilustrace Ezopovy Bajky, vydáno u Ogilbyho, Londýn 1665, strana 376, rám poškozen, antiqari.at Radhošťská

  • Antonín Pucherna

    (1776-1852)

    Zřícenina hradu Rabí

    Položka č.: 1079

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 16:45

    kolorovaná mědirytina, 1799, 14,5 x 18.8 cm, značeno LD Pucherna del, PD Pucherna 1799, rám, poškozeno, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

  • Václav Hollar

    (1607-1677)

    Liška a kozel

    Položka č.: 1080

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (90 €)

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 16:46

    mědirytina, 21,8 x 16,3 cm, rám, Ilustrace k Ezopovým bajkám, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.500 CZK (90 €)

  • Antonín Pucherna

    (1776-1852)

    Jenštejn u Prahy

    Položka č.: 1081

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (108 €)

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 16:47

    kolorovaný lept, 1797, 14 x 19 cm, značeno Pd Pucherna J. 1797, LD Wolf delin 1795, rám, poškozeno, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 3.000 CZK (108 €)

  • Johannes Sadeler

    (1550-1600)

    Poustevník

    Položka č.: 1082

    Vyvolávací cena: 600 CZK (22 €)

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 16:48

    mědirytina, 16 x 19,3 cm, značeno LD Joa. Sadeler sc Marti de voz figurant, rám, papír v levém spodním rohu natržen, v pravém spodním rohu patrné poškození, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (22 €)

  • Albrecht Dürer

    (1471-1528)

    Rytíř, smrt a ďábel / Svatý Jeroným ve studovně

    Položka č.: 1083

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 16:49

    2 x faksimile původního Dürerova leptu, 23 x 17,8 a 23,2 x 18 cm, 2 x rám, na listu Sv. Jeroným vzadu ve výřezu: Urgetreue Nachbildung der Reichsdruckerei Berlin / Autentická replika Reichsdruckerei Berlin , na rámech oděrky , antiqari.at Radhošťská

  • Basil Besler

    (1561-1629)

    Caryophyllus Indicus plenus flore e luteo rubescens min

    Položka č.: 1084

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (179 €)

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 16:50

    kolorovaná mědirytina, 50 x 39,5 cm, Florilegium Hortus Eystettensis Basil Besler zaznamenánvá všechny rostliny pěstované biskupem z Eichstattu v Bavorsku v jejich skutečné velikosti. Besler zdokumentoval více než 1000 květů během 16leté práce na Florilegiu., na papíru několik zahnědlých skvrn, anti…

    Aktuální cena: 5.000 CZK (179 €)

  • David Teniers

    (1610-1690)

    Kuřáci (Délices de flamans)

    Položka č.: 1085

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 16:51

    mědirytina , 42,5 x 27,3 cm, značeno PD L. Lempereur sculp., LD D. Teniers pinx., antiqari.at Radhošťská

  • Jahannes Stradanus

    (1523-1605)

    Zápas

    Položka č.: 1086

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (72 €)

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 16:52

    mědirytina, 19,3 x 25,7 cm, značeno LD v desce Ioan. Stradanus inuent., Ioan. Collaert Sculp., DU Phls Galle escud., při okrajích zašpiněný papír, LD mimo tisk běleno, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.000 CZK (72 €)

  • Marie Fischerová - Kvěchová

    (1892-1984)

    Modonna

    Položka č.: 1087

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 16:53

    tisk, 63 x 44,3 cm, značeno v tisku LD 1940 MFK, antiqari.at Radhošťská

    Pohled od bývalé Koňské brány na Václavské náměstí a k Hradčanům

    Položka č.: 1088

    Vyvolávací cena: 300 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 16:54

    pastel, dřevoryt, papír, 16,2 x 25 cm, papírová pasparta, mírně zažloutlý papír, PD mimo tisk několik tmavších skvrnek, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (11 €)

  • Václav Jansa

    (1859-1913)

    Na starém židovském hřbitově

    Položka č.: 1089

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 16:55

    pastel, dřevoryt, papír, 1886, 19,3 x 25,2 cm, PD v tisku Václav Jansa 86, papírová pasparta, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Lhoty na Akademii výtvarných umění v Praze

    Aktuální cena: 300 CZK (11 €)

    Chrám sv. Mikuláše na Malé straně

    Položka č.: 1090

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 16:56

    pastel, dřevoryt, papír, 23,5 x 18,5 cm, papírová pasparta, zadní strana potištěna textem, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (11 €)

    Staroměstské náměstí na počátku XIX. Století, dle současného kartonu Ludvíka Kohla

    Položka č.: 1091

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 16:57

    pastel, dřevoryt, papír, 19,8 x 28,2 cm, papírová pasparta, na papíře mimo tisk několik zahnědlých skvrnek, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (11 €)

    Hradčany, pohled se strany východní

    Položka č.: 1092

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 16:58

    pastel, dřevoryt, papír, 23,2 x 32,8 cm, papírová pasparta, papír mírně zažloutlý, na papíře mimo tisk několik zahnědlých skvrnek, na zadní straně papíru text, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (11 €)

  • Jiří Stibral

    (1852-1939)

    Belvedere královny Anny v Praze

    Položka č.: 1093

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 16:59

    pastel, dřevoryt, papír, 24,5 x 17,2 cm, papírová pasparta, DU značeno kreslil J. StIbral, ryl J. Patočka, papír mírně zažloutlý, na papíře mimo tisk několik zahnědlých skvrnek, na zadní straně papíru text, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (11 €)

    Novoměstská vodárna u Šitkovských mlýnů

    Položka č.: 1094

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 17:00

    pastel, dřevoryt, papír, 18,2 x 23 cm, papírová pasparta, na papíře mimo tisk několik zahnědlých skvrnek, na zadní straně papíru text, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (11 €)

  • F.B. Kořenský

    Pražské Benátky

    Položka č.: 1095

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 17:01

    pastel, dřevoryt, papír, 26 x 14,3 cm, PD značeno v tisku Kořenský, papírová pasparta, ilustrace časopisu Zlatá Praha, DU značeno: Původní rytina dle akvarelu F. B. Kořenského, ukázka z umělecké výstavy v Pražském Rudolfinu, papír mírně zažloutlý, na zadní straně papíru text, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (11 €)

    Pohled na Malou stranu a mostní věže Malostranské4

    Položka č.: 1096

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 17:02

    pastel, dřevoryt, papír, 18 x 24,7 cm, papírová pasparta, papír mírně zažloutlý, na papíře mimo tisk několik zahnědlých skvrnek, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (11 €)

    Pohled na Hradčany a Malous tranu z cesty na Petřín

    Položka č.: 1097

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 17:03

    pastel, dřevoryt, papír, 18 x 23 cm, papírová pasparta, zadní strana potištěna textem, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (11 €)

  • Různí autoři

    Konvolut 20 ks ocelorytin staré grafiky

    Položka č.: 1098

    Vyvolávací cena: 700 CZK (25 €)

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 17:04

    Aktuální cena: 700 CZK (25 €)

  • Různí autoři

    Položka č.: 1099

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 17:05

    Aktuální cena: 700 CZK (25 €)

  • Různí autoři

    Výjevy z Rakouska - konvolut 15 ks

    Položka č.: 1100

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 17:06

    15 x ocelorytina, kolem roku 1850, cca 10 x 15 cm, velmi dobrý stav rytin, některé papíry mírně zažloutlé, výjimečně zahnědlé skvrnky na papíře, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 700 CZK (25 €)

  • Různí autoři

    Výlevy z Velké Británie a Scotska - konvolut 20 ks

    Položka č.: 1101

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 17:07

    20 x ocelorytina, kolem roku 1850, cca 10 x 15 cm, velmi dobrý stav rytin, některé papíry mírně zažloutlé, výjimečně zahnědlé skvrnky na papíře, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 700 CZK (25 €)

  • Různí autoři

    Výjevy z USA - konvolut 15 ks

    Položka č.: 1102

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 17:08

    Aktuální cena: 700 CZK (25 €)

  • Různí autoři

    Konvolut 19 ks ocelorytin staré grafiky

    Položka č.: 1103

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 17:09

    Aktuální cena: 700 CZK (25 €)