• Martin Poš

    Sen noci svatojánské

    Položka č.: 503

    Vyvolávací cena: 600 CZK (22 €)

    Plánované ukončení: 17. 06. 2020 15:00

    40x fotografie, 1984, 20,5 x 30,3 cm, Soubor fotografií z představení divadla ABC rok 1984 - W. Shakespeare: Sen noci svatojánské - vítězné představení divadelního festivalu v Edinburgu (19 souborů) v roce 1985! Hráli: V. Preis, B. Rosner, V. Galatíková, V. Vydra, A. Švehlík, J. Jurištová, M. Vašink…

    Aktuální cena: 600 CZK (22 €)

  • Josef Sudek

    (1896-1976)

    Mostecko / Humboldtka

    Položka č.: 502

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (179 €)

    11x fotografie, 1969, 12,2 x 30 cm, panoramatické fotografie krajin mostecka, texty Emil Juliš, Dalibor Kozel, nakladatelství Dialog, Most, přebal mírně poškozen, Antikvariát Dlážděná, studium na Státní grafické škole v Praze u K. Nováka, člen SVU Mánes, zakládající člen Fotoklubu Praha a České foto…

    Aktuální cena: 5.000 CZK (179 €)

  • Josef Sudek

    (1896-1976)

    Josef Sudek. Profily z prací mistrů československé fotografie

    Položka č.: 501

    Vyvolávací cena: 9.000 CZK (322 €)

    fotografická publikace, 18 x fotografie Jos. Sudek, text v katalogu P. Tausk, fotografie v katalogu J.S., T. Kuščynskyj, portrét J.S. na přebalu Fr. Tichý, vydala Panorama, Praha 1980, sešit a soubor fotografií v přebalu, 27s., velmi dobrý stav fotografií, přebal na hranách natržený, Antikvariát Ost…

    Aktuální cena: 9.000 CZK (322 €)

  • Čestmír Šíla

    (1924)

    Kuks

    Položka č.: 500

    Vyvolávací cena: 15.000 CZK (536 €)

    10x fotografie, 23,5 x 16,5 cm, 10x bromostříbrná fotografie Č. Šíla, Státní památková správa Praha, nedat., lehké prohnutí, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 15.000 CZK (536 €)

  • Robert Louis Stevenson

    (1850-1894)

    Zlatý ostrov (Ostrov pokladů)

    Položka č.: 499

    Vyvolávací cena: 400 CZK (15 €)

    kniha, il. a ob. G. Roux, upr. Václav Beneš Šumavský, vydal Jos. R. Vilímek,, Praha 1924, 333s., pl. nakladatelská vazba s lepenou kolorovanou obálkou na deskách, drobné odřeninky na hranách vazby, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

  • Ladislav Sitenský

    (1919-2009)

    Na řeku...!

    Položka č.: 525

    Vyvolávací cena: 800 CZK (29 €)

    bromostříbrná fotografie, 1956, 24,5 x 18,2 cm, na zadní straně značeno razítkem FOTO LADISLAV SITENSKÝ, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Blažíčka na ČVUT v Praze, člen SČVU

    Aktuální cena: 800 CZK (29 €)

  • Ladislav Sitenský

    (1919-2009)

    Na řeku...!

    Položka č.: 524

    bromostříbrná fotografie, 1956, 18,1 x 24 cm, na zadní straně značeno razítkem FOTO LADISLAV SITENSKÝ, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Blažíčka na ČVUT v Praze, člen SČVU

    Aktuální cena: 800 CZK (29 €)

  • Ladislav Sitenský

    (1919-2009)

    Na řeku...!

    Položka č.: 523

    Aktuální cena: 800 CZK (29 €)

  • Ladislav Sitenský

    (1919-2009)

    Na řeku...!

    Položka č.: 522

    Aktuální cena: 800 CZK (29 €)

  • Ladislav Sitenský

    (1919-2009)

    Na řece (Po reke)

    Položka č.: 521

    fotografická publikace, 1959, 23 x 33 cm, sign. na titulní straně spolu s věnováním Láďa 1959, 24 velmi kvalitních fotografických reprodukcí na tuhém papíře reprodukcí předmluva Jindřich Pokorný, text v ruštině, seznam vyobrazených fotografií, vydala Artia Praha v r. 1959, laminovaná plátěná vazba, …

    Aktuální cena: 800 CZK (29 €)

    Můj šálek kávy

    Položka č.: 520

    fotografie, monotématické leporelo 14 fotografií autorem sledovaného šálku kávy v měnícím se prostředí, kartonové desky, vzadu značka, otisk/stopa šálku na desce, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

  • František Líbal

    (1896-1974)

    Katalogy

    Položka č.: 519

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    katalogy a fotografie, fotografie Fr. Líbala s věnováním (autor M. Sosna), katalog Malířské dílo s podpisem výtvarníka, vydala Alšova jihočeská galerie, Hluboká n. Vlt. 1961, katalog Obrazy z Blat, Galerie Práce, Praha 1961, katalogy zašlé, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Bukovace a M. Pirnera n…

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Kolektiv autorů

    Vystřihovánka sovětského námořnictva

    Položka č.: 518

    Vyvolávací cena: 500 CZK (18 €)

    papír, 33,5 x 24,5 cm, 4x list tvrdého papíru, vystřihovánka s motivy sovětského námořnictva, listy srulované, pěkný stav, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (18 €)

  • Kolektiv autorů

    Konvolut fotografií zahraničních filmů 30. až 50. let

    Položka č.: 517

    44x fotografie, 23 x 30 cm, 44x bromostříbrná fotografie, na zadní straně značeno číslem, opotřebený stav, prohnuto, místy zašpiněno či perforováno v rozích, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (18 €)

  • Antonín Lhoták

    (1897-1975)

    Fotografická pozůstalost

    Položka č.: 516

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (36 €)

    fotografie, velké množství fotografií soch, medailí a ostatních děl A. Lhotáka, stav místy horší, některé fotografie zašpiněny, mírná pachová stopa, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Drahoňovského na VŠUP v Praze a O. Španiela na AVU tamtéž, člen JUV a Skupiny Život

    Aktuální cena: 1.000 CZK (36 €)

    Reklama Palaba

    Položka č.: 515

    tisk, 24 x 18,5 cm, barevný tisk, reklama, nalepeno na papíře, pěkný stav, Antikvariát Dlážděná

    Reklama Palaba

    Položka č.: 514

  • Kolektiv autorů

    Závěrečná cvičení 1934

    Položka č.: 513

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (72 €)

    album fotografií, 31 x 46 cm, 70x bromostříbrná fotografie vojenského cvičení z Ledče nad Sázavou, foto. vojenské techniky a vojenských osobností první republiky, gen. Syrový, a evropských generálních štábů, fotografie nalepeny v clpl. albu se zlatým nápisem, album má lehce prohnuté desky, Antikvar…

    Aktuální cena: 2.000 CZK (72 €)

  • Kolektiv autorů

    Konvolut zápalkových nálepek

    Položka č.: 512

    volné listy, konvolut nálepek převážně firmy Solo distribuovaných do celého světa, Izrael, Island, arabské země aj., zachovalý stav, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (18 €)

  • Ladislav Sitenský

    (1919-2009)

    Na řeku...!

    Položka č.: 543

    bromostříbrná fotografie, 1956, 18,1 x 24,5 cm, na zadní straně značeno razítkem FOTO LADISLAV SITENSKÝ, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Blažíčka na ČVUT v Praze, člen SČVU

    Aktuální cena: 800 CZK (29 €)

    Poslední dražitel: ID4**9 Historie příhozu

  • Ladislav Sitenský

    (1919-2009)

    Na řeku...!

    Položka č.: 542

    bromostříbrná fotografie, 1956, 24 x 18,1 cm, na zadní straně značeno razítkem FOTO LADISLAV SITENSKÝ, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Blažíčka na ČVUT v Praze, člen SČVU

    Aktuální cena: 800 CZK (29 €)

  • Ladislav Sitenský

    (1919-2009)

    Na řeku...!

    Položka č.: 541

    Aktuální cena: 800 CZK (29 €)

  • Ladislav Sitenský

    (1919-2009)

    Na řeku...!

    Položka č.: 540

    Aktuální cena: 800 CZK (29 €)

  • Ladislav Sitenský

    (1919-2009)

    Na řeku...!

    Položka č.: 539

    bromostříbrná fotografie, 1956, 24 x 18,2 cm, na zadní straně značeno razítkem FOTO LADISLAV SITENSKÝ, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Blažíčka na ČVUT v Praze, člen SČVU

    Aktuální cena: 800 CZK (29 €)

  • Ladislav Sitenský

    (1919-2009)

    Na řeku...!

    Položka č.: 538

    bromostříbrná fotografie, 1956, 23,5 x 18,2 cm, na zadní straně značeno razítkem FOTO LADISLAV SITENSKÝ, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Blažíčka na ČVUT v Praze, člen SČVU

    Aktuální cena: 800 CZK (29 €)

  • Ladislav Sitenský

    (1919-2009)

    Na řeku...!

    Položka č.: 537

    Aktuální cena: 800 CZK (29 €)

  • Ladislav Sitenský

    (1919-2009)

    Na řeku...!

    Položka č.: 536

    bromostříbrná fotografie, 1956, 24,5 x 18,1 cm, na zadní straně značeno razítkem FOTO LADISLAV SITENSKÝ, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Blažíčka na ČVUT v Praze, člen SČVU

    Aktuální cena: 800 CZK (29 €)

  • Ladislav Sitenský

    (1919-2009)

    Na řeku...!

    Položka č.: 535

    Aktuální cena: 800 CZK (29 €)

  • Ladislav Sitenský

    (1919-2009)

    Na řeku...!

    Položka č.: 534

    bromostříbrná fotografie, 1956, 23,5 x 18,1 cm, na zadní straně značeno razítkem FOTO LADISLAV SITENSKÝ, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Blažíčka na ČVUT v Praze, člen SČVU

    Aktuální cena: 800 CZK (29 €)

  • Ladislav Sitenský

    (1919-2009)

    Na řeku...!

    Položka č.: 533

    Aktuální cena: 800 CZK (29 €)