• Petr Fiala

    (1896-1980)

    Slon

    Položka č.: 603

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Plánované ukončení: 09. 12. 2022 10:02

    litografie, 2009, 24,5 x 17 cm, sign. PD Fiala 2009, a.t., antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

  • Václav Fiala

    (1964-1980)

    Přijel cirkus

    Položka č.: 604

    Plánované ukončení: 09. 12. 2022 10:03

    litografie, 32 x 45 cm, sign. PD V. Fiala, Antikvariát Dlážděná

  • Václav Fiala

    (1964-1980)

    Žena spojena s přírodou

    Položka č.: 605

    Plánované ukončení: 09. 12. 2022 10:04

  • Vladimír Gebauer

    Z výletu

    Položka č.: 606

    Plánované ukončení: 09. 12. 2022 10:05

    tempera, tuš, papír, 1986, 29,5 x 21 cm, sign. PD V. Gebauer 86, antiqari.at Radhošťská, malíř a grafik, absolvent ateliéru Františka Jiroudka na pražské AVU

  • Antonín Hévr

    (1923-1973)

    Položka č.: 607

    Plánované ukončení: 09. 12. 2022 10:06

  • Marc Chagall

    (1887-1985)

    Chagall at Pace / Columbus

    Položka č.: 608

    Plánované ukončení: 09. 12. 2022 10:07

    plakát k výstavě, 78 x 56 cm, při horním okraji na dvou místech mírně ohnuté, antiqari.at Radhošťská

  • Jaroslav Kovář

    Položka č.: 609

    Plánované ukončení: 09. 12. 2022 10:08

  • Roy Lichtenstein

    (1923-1997)

    Lekníny

    Položka č.: 610

    Plánované ukončení: 09. 12. 2022 10:09

    plakát k výstavě, 82,5 x 53 cm, levý a pravý horní roh ohnuté, antiqari.at Radhošťská

  • Joan Miró

    (1893-1983)

    Miro at Pace/Columbus

    Položka č.: 611

    Plánované ukončení: 09. 12. 2022 10:10

    plakát k výstavě, 63 x 85 cm, dolní rožky nepatrně ohnuté, antiqari.at Radhošťská, studium na Škole umění v Barceloně, člen Pařížské surrealistické skupiny

    Vojáci

    Položka č.: 612

    Plánované ukončení: 09. 12. 2022 10:11

    olej, deska, 35 x 48 cm, rám, Antikvariát Dlážděná

  • Karel Oberthor

    Za humny, cesta ze školy

    Položka č.: 613

    Plánované ukončení: 09. 12. 2022 10:12

    tuš, papír/ pastel, tuš, papír, 1959, 17 x 23,5/ 19 x 25,5 cm, sign. LD K. Oberthor 59/ LN K. Oberthor 59, pasparta bez skla, dvě kresby v jedné paspartě formátu 61,5 x 50, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Holl…

  • Ladislav Postupa

    (1929-2016)

    Hvězda

    Položka č.: 614

    Plánované ukončení: 09. 12. 2022 10:13

    bromostříbrná fotografie, 50,5 x 46 cm, sign. na zadní straně L. Postupa, na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná, studium na Vyšší průmyslové škole stavební v Liberci, člen AF ČR a Unie výtvarných umělců

  • Ladislav Postupa

    (1929-2016)

    Penízek

    Položka č.: 615

    Plánované ukončení: 09. 12. 2022 10:14

    bromostříbrná fotografie, 1985, 52 x 48 cm, sign. na zadní straně L. Postupa, na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná, studium na Vyšší průmyslové škole stavební v Liberci, člen AF ČR a Unie výtvarných umělců

  • Zdeněk Raiser

    Zapomenuté pivo

    Položka č.: 616

    Plánované ukončení: 09. 12. 2022 10:15

  • František Salamánek

    (1908)

    Zimní krajina s řekou

    Položka č.: 617

    Plánované ukončení: 09. 12. 2022 10:16

  • Dimitrina Sevova

    (1971)

    Merry-go-round 2

    Položka č.: 618

    Plánované ukončení: 09. 12. 2022 10:17

    tisk, 1998, 47,8 x 89,2 cm, sign. PD D. Sevova 1998, č. 3/10, papír ohmataný, při levém okraji mimo tisk ušpiněno, antiqari.at Radhošťská

  • V. Souček

    Negližé

    Položka č.: 619

    Plánované ukončení: 09. 12. 2022 10:18

    akvarel, papír, 1928, 47 x 30 cm, sign. PD Souček V.1928, antiqari.at Radhošťská

  • V. Souček

    Portrét dívky

    Položka č.: 620

    Plánované ukončení: 09. 12. 2022 10:19

    akvarel, papír, 1944, 44,5 x 35 cm, sign. PD V. Souček 1944, antiqari.at Radhošťská

  • Ivan Strnad

    (1926-2005)

    Posluchači Bacha

    Položka č.: 621

    Plánované ukončení: 09. 12. 2022 10:20

    lept, 49,5 x 35,5 cm, sign. PD Ivan Strnad, rám, č. 1/5, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a skupiny Grafis

  • Josef Šolc

    (1905-1994)

    Zátiší s květinami a mísou ovoce

    Položka č.: 622

    Plánované ukončení: 09. 12. 2022 10:21

    akryl, sololit, 1985, 70 x 50 cm, sign. PN Josef Šolc 85, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Gočára na AVU v Praze

  • Josef Šolc

    (1905-1994)

    Položka č.: 623

    Plánované ukončení: 09. 12. 2022 10:22

  • Josef Šolc

    (1905-1994)

    Položka č.: 624

    Plánované ukončení: 09. 12. 2022 10:23

    akryl, překližka, 1992, 70 x 50 cm, sign. PD Josef Šolc 92, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Gočára na AVU v Praze

  • Josef Šolc

    (1905-1994)

    Položka č.: 625

    Plánované ukončení: 09. 12. 2022 10:24

  • Josef Šolc

    (1905-1994)

    Dvě kytice

    Položka č.: 626

    Plánované ukončení: 09. 12. 2022 10:25

  • Karel Uher

    (1891)

    Vesnice

    Položka č.: 627

    Plánované ukončení: 09. 12. 2022 10:26

    olej, karton, 34 x 44,5 cm, sign. PD K. Uher, rám, Antikvariát Dlážděná

  • Josef Vaic

    (1884-1961)

    Krkonoše (Benecko)

    Položka č.: 628

    Plánované ukončení: 09. 12. 2022 10:27

    lept, 30 x 25 cm, sign. PD Josef Vaic, rám, antiqari.at Radhošťská, studoval u prof. Neuhause v Amsterodamu, Israelse v Haagu a v Paříži

  • Karel Vik

    (1883-1964)

    Šárka

    Položka č.: 629

    Plánované ukončení: 09. 12. 2022 10:28

    dřevoryt, 1924, 50 x 59 cm, sign. PD J. Vik, značeno v desce LD VK 24, zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, studium na odborné tkalcovské škole v Lomnici nad Popelkou, žák prof. R. Ottenfelda na Akademii v Praze, zakládající člen SČUG Hollar, člen Salonu d'Autumne v Paříži, SVU Mánes, řádný člen…

  • Karel Vik

    (1883-1964)

    Loďky na břehu

    Položka č.: 630

    Plánované ukončení: 09. 12. 2022 10:29

    dřevoryt, 1922, 44,5 x 54,5 cm, sign. PD Vik, značeno v desce PD VK-22, ohmataný papír, antiqari.at Radhošťská, studium na odborné tkalcovské škole v Lomnici nad Popelkou, žák prof. R. Ottenfelda na Akademii v Praze, zakládající člen SČUG Hollar, člen Salonu d'Autumne v Paříži, SVU Mánes, řádný člen…

  • Emanuel Hosperger

    (1891-1984)

    Jaro v Tatrách (Skupina velehor)

    Položka č.: 631

    Vyvolávací cena: 1.400 CZK (59 €)

    Plánované ukončení: 09. 12. 2022 10:30

    Aktuální cena: 1.400 CZK (59 €)

  • Karel Chaba

    (1925-2009)

    Kohout

    Položka č.: 632

    Plánované ukončení: 09. 12. 2022 10:31

    lept, 1979, 20,5 x 24,5 cm, sign. DU Karel Chaba 79, soukromé studium