• Alena Kučerová

    Položka č.: 6

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    Plánované ukončení: 22. 02. 2024 15:00

    tisk z perforovaného plechu, 1972, 17 x 13,3 cm, sign. PD Alena Kučerová 1972, přípis Šťastný Nový rok 1973 přejí 2 Kučerové a Vladimír Kopecký s dětičkami, žákyně prof. R. Beneše a A. Strnadela

    Aktuální cena: 2.600 CZK (109 €)

    Poslední dražitel: ID3**0 Historie příhozu

  • Alena Kučerová

    Koupání

    Položka č.: 5

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    suchá jehla, 1981, 14 x 7,3 cm, dole přání: Šťastný Nový rok 1982 Marie Kučerová, žákyně prof. R. Beneše a A. Strnadela

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

    Poslední dražitel: ID8**7 Historie příhozu

  • Alena Kučerová

    Na projížďce

    Položka č.: 4

    suchá jehla, 1990, 8 x 10,6 cm, sign. PD Alena Kučerová 1990, č. 19/50, žákyně prof. R. Beneše a A. Strnadela

    Aktuální cena: 2.100 CZK (88 €)

  • Alena Kučerová

    Stromy

    Položka č.: 3

    suchá jehla, 1979, 7,2 x 13 cm, sign. PD Kučerová 79, žákyně prof. R. Beneše a A. Strnadela

  • Alena Kučerová

    Koupání

    Položka č.: 2

    suchá jehla, 1979, 10,2 x 8 cm, sign. PD Kučerová 1979, žákyně prof. R. Beneše a A. Strnadela

  • Alena Kučerová

    Kůň

    Položka č.: 1

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    suchá jehla, 6,9 x 10,5 cm, žákyně prof. R. Beneše a A. Strnadela

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

  • Martin Bouda

    Položka č.: 262

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    litografie, 1993, 58,5 x 19 cm, sign. PD M. Bouda 93, č. 4/25, antiqari.at Radhošťská, studium na AVU v Praze

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

  • Karel Laštovka

    (1938-1986)

    Tvář

    Položka č.: 261

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    litografie, 38 x 49 cm, sign. PD K. Laštovka, č. 38/100, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

  • Marc Chagall

    (1887-1985)

    David a jeho harfa

    Položka č.: 216

    Vyvolávací cena: 10.000 CZK (417 €)

    litografie, 1956, 35 x 25,5 cm, rám, z cyklu Bible, soupis Mourlot - The litographs of Chagall č. 134, str. 157

    Aktuální cena: 10.000 CZK (417 €)

  • Marc Chagall

    (1887-1985)

    Mojžíš

    Položka č.: 215

    Vyvolávací cena: 9.000 CZK (375 €)

    Aktuální cena: 9.000 CZK (375 €)

  • Marc Chagall

    (1887-1985)

    Anděl s mečem

    Položka č.: 214

  • Luis Icart

    (1888-1950)

    Dáma s kožichem

    Položka č.: 213

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)

    Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)

  • Ferdinand - Jean Luigini

    (1870-1943)

    Cesta v zimě

    Položka č.: 212

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

  • Vladimír Renčín

    (1941-2017)

    Krásná země

    Položka č.: 211

    Vyvolávací cena: 15.000 CZK (625 €)

    Aktuální cena: 15.000 CZK (625 €)

  • Vladimír Renčín

    (1941-2017)

    Zpátky na stromy

    Položka č.: 210

    tuš, papír, 42 x 58,5 cm, sign. PD Renčín, člen skupiny Polyegran

  • Vladimír Renčín

    (1941-2017)

    Krvavá historie

    Položka č.: 209

    tuš, akvarel, papír, 42 x 59 cm, sign. PD Renčín, mírně nahnutý roh, člen skupiny Polyegran

  • Vladimír Renčín

    (1941-2017)

    Klíče

    Položka č.: 208

    tuš, akvarel, papír, 30 x 41,5 cm, sign. PD Renčín, člen skupiny Polyegran

  • Vladimír Renčín

    (1941-2017)

    Žárovka

    Položka č.: 207

    tuš, akvarel, papír, 41 x 29 cm, sign. PD Renčín, člen skupiny Polyegran

  • Vladimír Renčín

    (1941-2017)

    Naše ekologie

    Položka č.: 206

  • Jakub Kalousek

    Medvěd Malíř

    Položka č.: 205

    Vyvolávací cena: 3.300 CZK (138 €)

    Aktuální cena: 3.300 CZK (138 €)

  • Miloš Nesvadba

    (1925-2020)

    Rocková kapela

    Položka č.: 204

    tuš, papír, 1970, 9,5 x 23 cm, sign. PD Miloš Nesvadba 70, pasparta, Antikvariát Ostrovní

  • Vladimír Jiránek

    (1938-2012)

    Útěcha

    Položka č.: 203

    fix, papír, 19,5 x 27,7 cm, sign. PD Ji, pasparta, nahoře napsáno: Miláčku, nebuď tak smutná. Podívej, jak já jsem veselej, pasparta zašlá, antiqari.at Radhošťská, studium na FF UK v Praze, člen skupiny Polylegran

  • Vladimír Jiránek

    (1938-2012)

    Přání

    Položka č.: 202

    fix, papír, 19,3 x 27 cm, sign. PD Ji, pasparta, nahoře napsáno: La Societé de Jacques Brell vous souhaits bonne ettriste Pére Noel, pasparta zašlá, antiqari.at Radhošťská, studium na FF UK v Praze, člen skupiny Polylegran

  • Stanislav Holý

    (1943-1998)

    Jak básníci přicházejí o iluze 7

    Položka č.: 201

    Vyvolávací cena: 5.600 CZK (234 €)

    Aktuální cena: 5.600 CZK (234 €)

  • Stanislav Holý

    (1943-1998)

    Jak básníci přicházejí o iluze 6

    Položka č.: 200

  • Stanislav Holý

    (1943-1998)

    Jak básníci přicházejí o iluze 5

    Položka č.: 199

  • Stanislav Holý

    (1943-1998)

    Jak básníci přicházejí o iluze 4

    Položka č.: 198

  • Adolf Jelínek Alex

    (1890-1957)

    Stavba pomníku Ernesta Denise v Praze 1928

    Položka č.: 187

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)

    suchá jehla, 1928, 54,2 x 41,5 cm, sign. PD A. J. Alex, Pomník Ernesta Denise na Malostranském náměstí v Praze byl odhalen 27. října 1928 u příležitosti oslav 10. výročí republiky. Odhalení byli účastni mj. Tomáš Garrigue Masaryk a Edvard Beneš. Na svém místě stál do 20.–21. dubna 1941, kdy jej zdem…

    Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)

  • Vladimír Pitter

    (1922-1993)

    Bulharsko Balčík

    Položka č.: 186

    olej, ruční papír, 1984, 20,5 x 33,5 cm, Antikvariát Ostrovní

  • Vladimír Pitter

    (1922-1993)

    Bulharsko Veliko Trnovo

    Položka č.: 185

    olej, ruční papír, 1984, 31 x 21 cm, Antikvariát Ostrovní