• František Tichý

    (1896-1961)

    Sedící dívka se zrcadlem

    Položka č.: 363

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (93 €)

    Plánované ukončení: 29. 07. 2020 15:00

    litografie, 1957, 14,5 x 10,6 cm, sign. DU Tichý 57, rám, č. 292, žák prof. J. Obrovského, V. Nechleby a K. Krattnera, člen Devětsilu, SČUG Hollar, UB, SVU Mánes, České akademie věd a umění

    Aktuální cena: 2.500 CZK (93 €)

  • Maxmilian Švabinský

    Plakát k výstavě M. Š. (skica)

    Položka č.: 362

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (75 €)

    litografie, 1932, 12,5 x 9,2 cm, sign. PD M. Švabinský, 28 tisků!, Antikvariát Dlážděná, žák prof. M. Pirnera, J. Mařáka a E. Karla na Akademii v Praze, člen SVU Mánes, jeho předseda, člen a předseda spolku umělců České akademie věd a umění, zakládající člen SČUG Hollar, člen Société Nationale des B…

    Aktuální cena: 2.000 CZK (75 €)

  • Karel Plicka

    (1894-1987)

    Roby v Liptově

    Položka č.: 361

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (186 €)

    fotografie, 18 x 28,3 cm, rám, antiqari.at Radhošťská, člen SČVU

    Aktuální cena: 5.000 CZK (186 €)

  • Emil Orlik

    (1870-1932)

    Arabská krajina

    Položka č.: 360

    Vyvolávací cena: 4.200 CZK (156 €)

    lept, 19 x 27,9 cm, rám, mírně zažloutlý papír, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská, studium na soukromé škole H. Knirra v Mnichově a na mnichovské akademii

    Aktuální cena: 4.200 CZK (156 €)

  • František Kupka

    (1871-1957)

    Cantiqve des cantiqves

    Položka č.: 359

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (223 €)

    dřevoryt, 23 x 22 cm, značeno PD ve dřevě Kupka, rám, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Studničky, Eisenmengera, zakladatel orfismu, čestný člen SVU Mánes, Umělecké besedy, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 6.000 CZK (223 €)

  • O. Kaufmann

    Notre-Dame

    Položka č.: 358

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (56 €)

    akvatinta, 17,1 x 15 cm, sign. PD OKaufmann, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.500 CZK (56 €)

  • Karel Chaba

    (1925-2009)

    Staropražská ulice

    Položka č.: 357

    kolorovaný lept, 16,8 x 11,5 cm, sign. DU Karel Chaba, rám, antiqari.at Radhošťská, soukromé studium

  • Jiří Bouda

    (1934-2015)

    Palackého most v Praze

    Položka č.: 356

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (45 €)

    litografie, 1983, 9,5 x 45,7 cm, sign. PD Jiří Bouda 83, 65/150, Antikvariát Dlážděná, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. K. Svolinského na UMPRUM tamtéž

    Aktuální cena: 1.200 CZK (45 €)

  • Tomáš Švéda

    Položka č.: 355

    Vyvolávací cena: 7.000 CZK (260 €)

    Aktuální cena: 7.000 CZK (260 €)

  • Jan Svoboda

    Dělení listu

    Položka č.: 354

    Vyvolávací cena: 31.050 CZK (1.150 €)

    olej, plátno, 85 x 95 cm, sign. PD SVoBoDa, rám

    Aktuální cena: 31.050 CZK (1.150 €)

  • Ivan Novosad

    Z města II.

    Položka č.: 353

    email, laky, akryl, sololit, 1993, 100 x 70 cm, sign. PD I. Novosad 93, rám, vzadu popsáno, žák ak. mal. VL. Veselého na LŠU v Mělníce, člen Středočeského sdružení výtvarníků

  • Josef Krejčiřík

    (1922-2001)

    Planoucí skvrny

    Položka č.: 352

    Vyvolávací cena: 5.500 CZK (204 €)

    olej, lepenka, 1987, 61 x 61 cm, sign. LD J. Krejčiřík 87, rám, vzadu popsáno, žák prof. Makovského a E. Miléna, člen Sdružení Q, SČSVU

    Aktuální cena: 5.500 CZK (204 €)

  • Václav Hejna

    (1914-1985)

    Pohled do kraje

    Položka č.: 351

    Vyvolávací cena: 2.200 CZK (82 €)

    akvarel, papír, 1954, 25,2 x 57 cm, sign. LN V. Hejna 1954, rám, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka na Vysoké škole architektury v Praze, studium na École des Beaux Arts v Paříži, člen SVU Mánes, SČUG Hollar, Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 2.200 CZK (82 €)

  • Jiří Havlík

    Postavy

    Položka č.: 350

    Vyvolávací cena: 11.000 CZK (408 €)

    olej, karton, 1993, 80 x 60 cm, sign. LD Havlík 8.8. 93, rám, popraskaná malba, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 11.000 CZK (408 €)

  • Marie Fischerová - Kvěchová

    (1894-1984)

    Dítě

    Položka č.: 349

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (167 €)

    akvarel, tužka, papír, 1942, 19 x 19 cm, monogr. PD MFK 1942, rám, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 4.500 CZK (167 €)

  • Karel Svolinský

    Položka č.: 348

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (71 €)

    akvarel, papír, 28,8 x 19, 7 cm, sign. vzadu K. Svolinský, poškozeno, žák prof. Š. Zálešáka, B. Kafky a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen a čestný člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 1.900 CZK (71 €)

  • Ota Janeček

    Sedící žena

    Položka č.: 347

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (149 €)

    uhel, papír, 1967, 67 x 44 cm, sign. PD Ota Janeček 67, rám, rozklížený rám, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a K. Pokorného, člen SVU Mánes, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 4.000 CZK (149 €)

  • Růžena Helebrantová - Lieslerová

    Surrealistická koláž

    Položka č.: 346

    tempera, běloba, tuš, koláž, papír, 1967, 43 x 26 cm, sign. LD Helebrantová 67, rám, Antikvariát Dlážděná

  • Petr Ferebauer

    Letní večer - železnice

    Položka č.: 345

    Vyvolávací cena: 12.000 CZK (445 €)

    olej, deska, 118,5 x 100,5 cm

    Aktuální cena: 12.000 CZK (445 €)

  • Olga Čechová

    (1925)

    Položka č.: 344

    Vyvolávací cena: 3.700 CZK (138 €)

    Aktuální cena: 3.700 CZK (138 €)

  • Klára Bočkayová Omiliaková

    Růžový motiv

    Položka č.: 343

  • Klára Bočkayová Omiliaková

    Momentka

    Položka č.: 342

  • Jiří Vavřina

    Smutné modré oči

    Položka č.: 341

    olej, sololit, 1973, 72 x 59 cm, sign. LD Vavřina 73, rám, Antikvariát Ostrovní

  • Karel Vaca

    (1919-1989)

    Myslivec

    Položka č.: 340

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (67 €)

    Aktuální cena: 1.800 CZK (67 €)

  • Roland Topor

    (1938-1997)

    Tři postavy

    Položka č.: 339

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (112 €)

    tuš, akvarel, koláž, papír, 40,8 x 32,8 cm, koláže ze sci fi filmu Divoká planeta, scénář Roland Topor a René Laloux, Autor je známým francouzským umělcem, který dočasně pobýval v Československu a během svých výstav zanechal část své práce i v Praze, zrestaurováno, papír mírně zvlněný

    Aktuální cena: 3.000 CZK (112 €)

  • Karel Svolinský

    Kočka

    Položka č.: 338

    akvarel, papír, 9,5 x 14,5 cm, sign. PD K. Svolinský, rám, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Š. Zálešáka, B. Kafky a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen a čestný člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes

  • Zdeněk Seydl

    (1916-1978)

    Postava

    Položka č.: 337

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (38 €)

    akvarel, papír, 39 x 28,5 cm, sign. PD Seydl/dnes, rám, mírně zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Konůpka na Státní grafické škole v Praze a F. Kysely na VŠUP tamtéž, člen SČUG Hollar, Umělecké besedy a skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 1.000 CZK (38 €)

  • Zdeněk Seydl

    (1916-1978)

    Mravenec

    Položka č.: 336

    tužka, akvarel, papír, 6 x 20,5 cm, sign. PD Seydl, pasparta, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Konůpka na Státní grafické škole v Praze a F. Kysely na VŠUP tamtéž, člen SČUG Hollar, Umělecké besedy a skupiny Sedm v říjnu

  • Adolf Zábranský

    (1909-1981)

    Kvetoucí sad

    Položka č.: 335

    Vyvolávací cena: 9.000 CZK (334 €)

    tempera, lepenka, 54 x 72 cm, sign. LD A. Zábranský, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. F. Kysely na VŠUP v Praze, poté prof. W. Nowaka na AVU tamtéž, člen SVU Mánes a SČVU

    Aktuální cena: 9.000 CZK (334 €)

  • Jana Reinerová

    Tajemství za branou

    Položka č.: 334

    Vyvolávací cena: 26.000 CZK (963 €)

    olej, plátno, 33,5 x 43 cm, sign. PD Reinerová, rám, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 26.000 CZK (963 €)