• Hana Purkrábková

    Dvojice

    Položka č.: 52

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 24. 09. 2020 15:00

    pastel, tempera, tužka, papír, 2010, 41,6 x 29,5 cm, sign. PD Purkrábková H. 2010, papír lehce ušpiněn, na horním okraji papíru uprostřed několik dírek po špendlících, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. J. Kavana

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Alois Lukášek

    (1911-1984)

    Za soumraku

    Položka č.: 218

    Vyvolávací cena: 2.700 CZK (108 €)

    olej, lepenka, 48,5 x 60 cm, sign. PD Lukášek, rám, žák prof. Nejedlého a Sychry, člen SVU Aleš v Brně, SČVU

    Aktuální cena: 2.700 CZK (108 €)

  • Alois Lukášek

    (1911-1984)

    Květy podzimu

    Položka č.: 217

    olej, lepenka, 68 x 48 cm, sign. PD Lukášek, rám, žák prof. Nejedlého a Sychry, člen SVU Aleš v Brně, SČVU