• Aleš Lamr

    (1943-2024)

    Ruka

    Položka č.: 19

    Vyvolávací cena: 3.800 CZK (159 €)

    Plánované ukončení: 21. 03. 2024 15:00

    perokresba, papír, 1969, 29,5 x 21 cm, sign. PD A. Lamr 69

    Aktuální cena: 3.800 CZK (159 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Aleš Lamr

    (1943-2024)

    Maska

    Položka č.: 18

    Vyvolávací cena: 3.800 CZK (159 €)

    Plánované ukončení: 21. 03. 2024 15:00

    tuš, papír, 1966, 30 x 21 cm, sign. LD A. Lamr 66

    Aktuální cena: 3.800 CZK (159 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ivan Ouhel

    (1945-2021)

    Jádro

    Položka č.: 61

    Vyvolávací cena: 185.000 CZK (7.709 €)

    Plánované ukončení: 21. 03. 2024 15:00

    olej, plátno, 1993, 160 x 146 cm, sign. PD I. Ouhel 93, lišta, vzadu štítek Galerie Gema, Ivan Ouhel patří k hlavním českým představitelům lyrické abstrakce. Díky své formě se může na první pohled zdát, že Ouhelovy obrazy jsou čistě abstraktní často však vycházejí z reálného základu. Nejčastějším ná…

    Aktuální cena: 185.000 CZK (7.709 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Aleš Lamr

    (1943-2024)

    Éterická

    Položka č.: 60

    Vyvolávací cena: 38.000 CZK (1.584 €)

    Plánované ukončení: 21. 03. 2024 15:00

    akryl, plátno, 2012, 50 x 40 cm, sign. DU A. Lamr 12, rám, tato inovativní koloristicky výrazná práce od významného představitele českého Pop-artu, který je svým osobitým dílem zastoupen mj. ve sbírkách National Gallery of Art ve Washingtonu, Centre G. Pompidou v Paříži, Museo de Arte Contemporáneo …

    Aktuální cena: 38.000 CZK (1.584 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ota Janeček

    (1919-1996)

    Hlava

    Položka č.: 59

    Vyvolávací cena: 150.000 CZK (6.250 €)

    Plánované ukončení: 21. 03. 2024 15:00

    olej, malířská lepenka, 1980, 34 x 24 cm, sign. LD Ota Janeček, rám, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a K. Pokorného, člen SVU Mánes, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 150.000 CZK (6.250 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Oldřich Kulhánek

    (1940-2013)

    How are you?

    Položka č.: 58

    Vyvolávací cena: 25.000 CZK (1.042 €)

    Plánované ukončení: 21. 03. 2024 15:00

    litografie, 1991, 59 x 47,5 cm, sign. PD Oldřich Kulhánek 1991, rám, č. 72/100, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 25.000 CZK (1.042 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Oldřich Kulhánek

    (1940-2013)

    Metamorfóza

    Položka č.: 57

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)

    Plánované ukončení: 21. 03. 2024 15:00

    lept, 2011, 20,7 x 14,8 cm, sign. PD Oldřich Kulhánek 2011, rám, nově adjustováno, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Oldřich Kulhánek

    (1940-2013)

    Vzpomínka

    Položka č.: 56

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)

    Plánované ukončení: 21. 03. 2024 15:00

    lept, 1993, 19,5 x 13,5 cm, sign. PD Oldřich Kulhánek 1993, rám, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Oldřich Kulhánek

    (1940-2013)

    Podzim

    Položka č.: 55

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)

    Plánované ukončení: 21. 03. 2024 15:00

    lept, 1993, 19,5 x 13,5 cm, sign. PD Oldřich Kulhánek 93, rám, č. VI/XX, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Oldřich Kulhánek

    (1940-2013)

    Mužský akt

    Položka č.: 54

    Vyvolávací cena: 9.000 CZK (375 €)

    Plánované ukončení: 21. 03. 2024 15:00

    litografie, 2008, 33,5 x 23 cm, sign. DU Oldřich Kulhánek 2008, rám, A. T. III., žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 9.000 CZK (375 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Oldřich Kulhánek

    (1940-2013)

    Dvojice

    Položka č.: 53

    Vyvolávací cena: 9.000 CZK (375 €)

    Plánované ukončení: 21. 03. 2024 15:00

    litografie, 2008, 33 x 23 cm, sign. DU Oldřich Kulhánek 2008, rám, A. T. III., žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 9.000 CZK (375 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Oldřich Kulhánek

    (1940-2013)

    Milenci

    Položka č.: 52

    Vyvolávací cena: 9.000 CZK (375 €)

    Plánované ukončení: 21. 03. 2024 15:00

    litografie, 2008, 35 x 25 cm, sign. DU Oldřich Kulhánek 2008, rám, A. T. III., žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 9.000 CZK (375 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Načeradský

    (1939-2014)

    Po koupeli

    Položka č.: 50

    Vyvolávací cena: 750.000 CZK (31.250 €)

    Plánované ukončení: 21. 03. 2024 15:00

    olej, překližka, 1987, 182,5 x 122 cm, sign. PD Načeradský 87, rám, hravá ukázka z díla jednoho z vůdčích představitelů Nové figurace a České grotesky. Načeradský vystudoval Akademii výtvarných umění v Praze u V. Rady, zúčastnil se také stipendijních pobytů v Paříži. Jeho dílo bylo vždy těsně spjato…

    Aktuální cena: 750.000 CZK (31.250 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Michael Rittstein

    (1949)

    Babička

    Položka č.: 47

    Vyvolávací cena: 68.000 CZK (2.834 €)

    Plánované ukončení: 21. 03. 2024 15:00

    olej, písek, plátno, 1973, 40 x 35 cm, sign. PD 73 M. Rittstein, rám, tato vzácná ukázka z autorova cyklu „Brnířov a okolí“, ve kterém student Akademie výtvarných umění mapoval venkovský život v okolí chalupy svých prarodičů, patří k jeho nejosobnějším dílům právě z toho důvodu, že zachycuje jeho ba…

    Aktuální cena: 68.000 CZK (2.834 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Aleš Růžička

    (1977)

    Kouř I.

    Položka č.: 46

    Vyvolávací cena: 45.000 CZK (1.875 €)

    Plánované ukončení: 21. 03. 2024 15:00

    akryl, plátno, 2023, 65 x 90 cm, sign. vzadu A. Růžička 2023, Aleš Růžička studoval na pražské AVU v ateliérech malby u F. Hodonského, M. Rittsteina a A. Střížka. Do odborného povědomí se dostal v roce 2005 na IV. Zlínském salonu mladých, kde za svůj malířský cyklus Parky získal I. Cenu Václava Chad…

    Aktuální cena: 45.000 CZK (1.875 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Oldřich Kulhánek

    (1940-2013)

    Ženský akt

    Položka č.: 51

    Vyvolávací cena: 9.000 CZK (375 €)

    Plánované ukončení: 21. 03. 2024 15:00

    litografie, 2008, 30 x 21 cm, sign. DU Oldřich Kulhánek 2008, rám, A. T. II., žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 9.000 CZK (375 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Dan Trantina

    (1965)

    Secret 80

    Položka č.: 49

    Vyvolávací cena: 75.000 CZK (3.125 €)

    Plánované ukončení: 21. 03. 2024 15:00

    akryl, plátno, 195 x 155 cm, žák prof. Načeradského na AVU v Praze

    Aktuální cena: 75.000 CZK (3.125 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Dan Trantina

    (1965)

    Zátiší

    Položka č.: 48

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)

    Plánované ukončení: 21. 03. 2024 15:00

    olej, plátno, 2009, 50 x 50 cm, značeno vzadu D09, žák prof. Načeradského na AVU v Praze

    Aktuální cena: 4.500 CZK (188 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Šárka Růžičková Zadáková

    (1982)

    Bazar paměti

    Položka č.: 45

    Vyvolávací cena: 7.000 CZK (292 €)

    Plánované ukončení: 21. 03. 2024 15:00

    akryl, plátno, 18 x 20,3 cm, sign. vzadu Š. Růžičková Zadáková, Šárka Růžičková Zadáková je absolventka Ateliéru malby na UMPRUM u P. Nešlehy a S. Diviše. Její tvorba vychází zejména z osobního života, a proto na jejích obrazech můžeme potkat její vlastní rodinu, ale zároveň i prožívat zkušenosti, k…

    Aktuální cena: 7.000 CZK (292 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Šárka Růžičková Zadáková

    (1982)

    Ježíšek

    Položka č.: 44

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)

    Plánované ukončení: 21. 03. 2024 15:00

    akryl, plátno, 12 x 18 cm, sign. vzadu Š. Růžičková Zadáková

    Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Šárka Růžičková Zadáková

    (1982)

    Gympl

    Položka č.: 43

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)

    Plánované ukončení: 21. 03. 2024 15:00

    akryl, plátno, 2009, 12 x 18 cm, sign. vzadu Š. Růžičková Zadáková

    Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Patrik Hábl

    (1975)

    Abstraktní krajina

    Položka č.: 42

    Vyvolávací cena: 98.000 CZK (4.084 €)

    Plánované ukončení: 21. 03. 2024 15:00

    akryl, plátno, 2012, 90 x 70 cm, sign. vzadu Patrik Hábl, tato působivá ukázka starší tvorby od významného představitele střední generace, který s úspěchem vystavuje po celém světě a jehož malířské dílo bylo oceněno Waldesovou cenou a prestižním oceněním Europol Art Award, patří mezi reprezentativní…

    Aktuální cena: 98.000 CZK (4.084 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Olga Karlíková

    (1923-2004)

    Velrybí zpěv

    Položka č.: 41

    Vyvolávací cena: 75.000 CZK (3.125 €)

    Plánované ukončení: 21. 03. 2024 15:00

    olej, sololit, 1998, 49,5 x 55,5 cm, sign. DU O Karlíková 98, rám, autorka vystudovala VŠUP, obor bytový design, a později pracovala pro UBOK, což jí i v 50. letech umožnilo věnovat se abstrakci, posléze prezentovanou dokonce na bruselském EXPU 58. Patřila mezi citlivé umělkyně inklinující k nezobra…

    Aktuální cena: 75.000 CZK (3.125 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Chaloupek

    (1958)

    Andělský vodopád

    Položka č.: 40

    Vyvolávací cena: 19.000 CZK (792 €)

    Plánované ukončení: 21. 03. 2024 15:00

    akryl, juta, 2024, 110 x 80 cm, sign. vzadu JACH 24 , žák M. Roštínské, P. Brázdy a J. Zezuly

    Aktuální cena: 19.000 CZK (792 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladimír Suchánek

    (1933-2021)

    Okno

    Položka č.: 92

    Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

    Plánované ukončení: 21. 03. 2024 15:00

    litografie, 18 x 20 cm, sign. DU Vla. Suchánek, č. 83/160, v horní části stopy po lepence, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana, K. Lidického na PedF UK v Praze a V. Silovského na AVU, člen a předseda SČUG Hollar, člen European Academy of Sciences and Arts v Salzburku

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Liesler

    (1912-2005)

    Dáma s kloboukem

    Položka č.: 91

    Vyvolávací cena: 3.200 CZK (134 €)

    Plánované ukončení: 21. 03. 2024 15:00

    litografie, 1987, 27 x 32,5 cm, sign. PD Liesler 87, č. 60/95, Antikvariát Dlážděná, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 3.200 CZK (134 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Liesler

    (1912-2005)

    Dobrou noc, domove!

    Položka č.: 90

    Vyvolávací cena: 3.200 CZK (134 €)

    Plánované ukončení: 21. 03. 2024 15:00

    litografie, 1980, 54,5 x 43,2 cm, sign. PD Liesler 80, č. 55/130, na zadní straně popsáno, Antikvariát Dlážděná, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 3.200 CZK (134 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Liesler

    (1912-2005)

    Ani anděl ani chrám

    Položka č.: 89

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)

    Plánované ukončení: 21. 03. 2024 15:00

    litografie, 1980, 51,5 x 26 cm, sign. PD Liesler 80, č. 48/125, na zadní straně popsáno, při dolním okraji mírně pokrčený a natržený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Liesler

    (1912-2005)

    Záhadná skříň u jezera

    Položka č.: 88

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)

    Plánované ukončení: 21. 03. 2024 15:00

    litografie, 1991, 32 x 43 cm, sign. PD Liesler 91, č. 133/140, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Liesler

    (1912-2005)

    K Hamletu

    Položka č.: 87

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 21. 03. 2024 15:00

    lept, 1983, 33 x 23,5 cm, sign. PD Liesler 83, pravý horní roh ohnutý, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Instagram

Facebook