-
Aleš Lamr
(1943-2024)
Ruka
Položka č.: 19Vyvolávací cena: 3.800 CZK (159 €)
Plánované ukončení: 21. 03. 2024 15:00
perokresba, papír, 1969, 29,5 x 21 cm, sign. PD A. Lamr 69
Aktuální cena: 3.800 CZK (159 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Aleš Lamr
(1943-2024)
Maska
Položka č.: 18Vyvolávací cena: 3.800 CZK (159 €)
Plánované ukončení: 21. 03. 2024 15:00
tuš, papír, 1966, 30 x 21 cm, sign. LD A. Lamr 66
Aktuální cena: 3.800 CZK (159 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ivan Ouhel
(1945-2021)
Jádro
Položka č.: 61Vyvolávací cena: 185.000 CZK (7.709 €)
Plánované ukončení: 21. 03. 2024 15:00
olej, plátno, 1993, 160 x 146 cm, sign. PD I. Ouhel 93, lišta, vzadu štítek Galerie Gema, Ivan Ouhel patří k hlavním českým představitelům lyrické abstrakce. Díky své formě se může na první pohled zdát, že Ouhelovy obrazy jsou čistě abstraktní často však vycházejí z reálného základu. Nejčastějším ná…
Aktuální cena: 185.000 CZK (7.709 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Aleš Lamr
(1943-2024)
Éterická
Položka č.: 60Vyvolávací cena: 38.000 CZK (1.584 €)
Plánované ukončení: 21. 03. 2024 15:00
akryl, plátno, 2012, 50 x 40 cm, sign. DU A. Lamr 12, rám, tato inovativní koloristicky výrazná práce od významného představitele českého Pop-artu, který je svým osobitým dílem zastoupen mj. ve sbírkách National Gallery of Art ve Washingtonu, Centre G. Pompidou v Paříži, Museo de Arte Contemporáneo …
Aktuální cena: 38.000 CZK (1.584 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ota Janeček
(1919-1996)
Hlava
Položka č.: 59Vyvolávací cena: 150.000 CZK (6.250 €)
Plánované ukončení: 21. 03. 2024 15:00
olej, malířská lepenka, 1980, 34 x 24 cm, sign. LD Ota Janeček, rám, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a K. Pokorného, člen SVU Mánes, SČUG Hollar
Aktuální cena: 150.000 CZK (6.250 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Oldřich Kulhánek
(1940-2013)
How are you?
Položka č.: 58Vyvolávací cena: 25.000 CZK (1.042 €)
Plánované ukončení: 21. 03. 2024 15:00
litografie, 1991, 59 x 47,5 cm, sign. PD Oldřich Kulhánek 1991, rám, č. 72/100, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 25.000 CZK (1.042 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Oldřich Kulhánek
(1940-2013)
Metamorfóza
Položka č.: 57Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)
Plánované ukončení: 21. 03. 2024 15:00
lept, 2011, 20,7 x 14,8 cm, sign. PD Oldřich Kulhánek 2011, rám, nově adjustováno, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Oldřich Kulhánek
(1940-2013)
Vzpomínka
Položka č.: 56Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
Plánované ukončení: 21. 03. 2024 15:00
lept, 1993, 19,5 x 13,5 cm, sign. PD Oldřich Kulhánek 1993, rám, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Oldřich Kulhánek
(1940-2013)
Podzim
Položka č.: 55Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
Plánované ukončení: 21. 03. 2024 15:00
lept, 1993, 19,5 x 13,5 cm, sign. PD Oldřich Kulhánek 93, rám, č. VI/XX, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Oldřich Kulhánek
(1940-2013)
Mužský akt
Položka č.: 54Vyvolávací cena: 9.000 CZK (375 €)
Plánované ukončení: 21. 03. 2024 15:00
litografie, 2008, 33,5 x 23 cm, sign. DU Oldřich Kulhánek 2008, rám, A. T. III., žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 9.000 CZK (375 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Oldřich Kulhánek
(1940-2013)
Dvojice
Položka č.: 53Vyvolávací cena: 9.000 CZK (375 €)
Plánované ukončení: 21. 03. 2024 15:00
litografie, 2008, 33 x 23 cm, sign. DU Oldřich Kulhánek 2008, rám, A. T. III., žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 9.000 CZK (375 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Oldřich Kulhánek
(1940-2013)
Milenci
Položka č.: 52Vyvolávací cena: 9.000 CZK (375 €)
Plánované ukončení: 21. 03. 2024 15:00
litografie, 2008, 35 x 25 cm, sign. DU Oldřich Kulhánek 2008, rám, A. T. III., žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 9.000 CZK (375 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiří Načeradský
(1939-2014)
Po koupeli
Položka č.: 50Vyvolávací cena: 750.000 CZK (31.250 €)
Plánované ukončení: 21. 03. 2024 15:00
olej, překližka, 1987, 182,5 x 122 cm, sign. PD Načeradský 87, rám, hravá ukázka z díla jednoho z vůdčích představitelů Nové figurace a České grotesky. Načeradský vystudoval Akademii výtvarných umění v Praze u V. Rady, zúčastnil se také stipendijních pobytů v Paříži. Jeho dílo bylo vždy těsně spjato…
Aktuální cena: 750.000 CZK (31.250 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Michael Rittstein
(1949)
Babička
Položka č.: 47Vyvolávací cena: 68.000 CZK (2.834 €)
Plánované ukončení: 21. 03. 2024 15:00
olej, písek, plátno, 1973, 40 x 35 cm, sign. PD 73 M. Rittstein, rám, tato vzácná ukázka z autorova cyklu „Brnířov a okolí“, ve kterém student Akademie výtvarných umění mapoval venkovský život v okolí chalupy svých prarodičů, patří k jeho nejosobnějším dílům právě z toho důvodu, že zachycuje jeho ba…
Aktuální cena: 68.000 CZK (2.834 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Aleš Růžička
(1977)
Kouř I.
Položka č.: 46Vyvolávací cena: 45.000 CZK (1.875 €)
Plánované ukončení: 21. 03. 2024 15:00
akryl, plátno, 2023, 65 x 90 cm, sign. vzadu A. Růžička 2023, Aleš Růžička studoval na pražské AVU v ateliérech malby u F. Hodonského, M. Rittsteina a A. Střížka. Do odborného povědomí se dostal v roce 2005 na IV. Zlínském salonu mladých, kde za svůj malířský cyklus Parky získal I. Cenu Václava Chad…
Aktuální cena: 45.000 CZK (1.875 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Oldřich Kulhánek
(1940-2013)
Ženský akt
Položka č.: 51Vyvolávací cena: 9.000 CZK (375 €)
Plánované ukončení: 21. 03. 2024 15:00
litografie, 2008, 30 x 21 cm, sign. DU Oldřich Kulhánek 2008, rám, A. T. II., žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 9.000 CZK (375 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Dan Trantina
(1965)
Secret 80
Položka č.: 49Vyvolávací cena: 75.000 CZK (3.125 €)
Plánované ukončení: 21. 03. 2024 15:00
akryl, plátno, 195 x 155 cm, žák prof. Načeradského na AVU v Praze
Aktuální cena: 75.000 CZK (3.125 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Dan Trantina
(1965)
Zátiší
Položka č.: 48Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)
Plánované ukončení: 21. 03. 2024 15:00
olej, plátno, 2009, 50 x 50 cm, značeno vzadu D09, žák prof. Načeradského na AVU v Praze
Aktuální cena: 4.500 CZK (188 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Šárka Růžičková Zadáková
(1982)
Bazar paměti
Položka č.: 45Vyvolávací cena: 7.000 CZK (292 €)
Plánované ukončení: 21. 03. 2024 15:00
akryl, plátno, 18 x 20,3 cm, sign. vzadu Š. Růžičková Zadáková, Šárka Růžičková Zadáková je absolventka Ateliéru malby na UMPRUM u P. Nešlehy a S. Diviše. Její tvorba vychází zejména z osobního života, a proto na jejích obrazech můžeme potkat její vlastní rodinu, ale zároveň i prožívat zkušenosti, k…
Aktuální cena: 7.000 CZK (292 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Šárka Růžičková Zadáková
(1982)
Ježíšek
Položka č.: 44Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)
Plánované ukončení: 21. 03. 2024 15:00
akryl, plátno, 12 x 18 cm, sign. vzadu Š. Růžičková Zadáková
Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Šárka Růžičková Zadáková
(1982)
Gympl
Položka č.: 43Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)
Plánované ukončení: 21. 03. 2024 15:00
akryl, plátno, 2009, 12 x 18 cm, sign. vzadu Š. Růžičková Zadáková
Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Patrik Hábl
(1975)
Abstraktní krajina
Položka č.: 42Vyvolávací cena: 98.000 CZK (4.084 €)
Plánované ukončení: 21. 03. 2024 15:00
akryl, plátno, 2012, 90 x 70 cm, sign. vzadu Patrik Hábl, tato působivá ukázka starší tvorby od významného představitele střední generace, který s úspěchem vystavuje po celém světě a jehož malířské dílo bylo oceněno Waldesovou cenou a prestižním oceněním Europol Art Award, patří mezi reprezentativní…
Aktuální cena: 98.000 CZK (4.084 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Olga Karlíková
(1923-2004)
Velrybí zpěv
Položka č.: 41Vyvolávací cena: 75.000 CZK (3.125 €)
Plánované ukončení: 21. 03. 2024 15:00
olej, sololit, 1998, 49,5 x 55,5 cm, sign. DU O Karlíková 98, rám, autorka vystudovala VŠUP, obor bytový design, a později pracovala pro UBOK, což jí i v 50. letech umožnilo věnovat se abstrakci, posléze prezentovanou dokonce na bruselském EXPU 58. Patřila mezi citlivé umělkyně inklinující k nezobra…
Aktuální cena: 75.000 CZK (3.125 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Chaloupek
(1958)
Andělský vodopád
Položka č.: 40Vyvolávací cena: 19.000 CZK (792 €)
Plánované ukončení: 21. 03. 2024 15:00
akryl, juta, 2024, 110 x 80 cm, sign. vzadu JACH 24 , žák M. Roštínské, P. Brázdy a J. Zezuly
Aktuální cena: 19.000 CZK (792 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Suchánek
(1933-2021)
Okno
Položka č.: 92Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 21. 03. 2024 15:00
litografie, 18 x 20 cm, sign. DU Vla. Suchánek, č. 83/160, v horní části stopy po lepence, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana, K. Lidického na PedF UK v Praze a V. Silovského na AVU, člen a předseda SČUG Hollar, člen European Academy of Sciences and Arts v Salzburku
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Liesler
(1912-2005)
Dáma s kloboukem
Položka č.: 91Vyvolávací cena: 3.200 CZK (134 €)
Plánované ukončení: 21. 03. 2024 15:00
litografie, 1987, 27 x 32,5 cm, sign. PD Liesler 87, č. 60/95, Antikvariát Dlážděná, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu
Aktuální cena: 3.200 CZK (134 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Liesler
(1912-2005)
Dobrou noc, domove!
Položka č.: 90Vyvolávací cena: 3.200 CZK (134 €)
Plánované ukončení: 21. 03. 2024 15:00
litografie, 1980, 54,5 x 43,2 cm, sign. PD Liesler 80, č. 55/130, na zadní straně popsáno, Antikvariát Dlážděná, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu
Aktuální cena: 3.200 CZK (134 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Liesler
(1912-2005)
Ani anděl ani chrám
Položka č.: 89Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
Plánované ukončení: 21. 03. 2024 15:00
litografie, 1980, 51,5 x 26 cm, sign. PD Liesler 80, č. 48/125, na zadní straně popsáno, při dolním okraji mírně pokrčený a natržený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Liesler
(1912-2005)
Záhadná skříň u jezera
Položka č.: 88Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)
Plánované ukončení: 21. 03. 2024 15:00
litografie, 1991, 32 x 43 cm, sign. PD Liesler 91, č. 133/140, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu
Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Liesler
(1912-2005)
K Hamletu
Položka č.: 87Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 21. 03. 2024 15:00
lept, 1983, 33 x 23,5 cm, sign. PD Liesler 83, pravý horní roh ohnutý, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO