• Jiří Pošva

    Gymnastka

    Položka č.: 31

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (160 €)

    Plánované ukončení: 10. 12. 2020 15:00

    socha, šamotová hlína, 2016, v. 16 x š. 27 cm, sign. vespod

    Aktuální cena: 4.000 CZK (160 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

    Odhadní cena: 5 000–7 000 CZK

  • Václav Bláha

    Neklidný spánek

    Položka č.: 30

    Vyvolávací cena: 19.000 CZK (760 €)

    Plánované ukončení: 10. 12. 2020 15:00

    akryl, kombinovaná technika na ručním papíře, 2020, 97 x 85,5 cm, sign. vzadu, v rámu pod muzeálním sklem

    Aktuální cena: 19.000 CZK (760 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

    Odhadní cena: 30 000–45 000 CZK

  • Krištof Kintera

    El Seriozo

    Položka č.: 29

    Vyvolávací cena: 9.000 CZK (360 €)

    Plánované ukončení: 10. 12. 2020 15:00

    sprej na papíře, 2001, 84 x 63 cm, sign. vzadu, v rámu mezi skly (vrchním muzeálním)

    Aktuální cena: 18.000 CZK (720 €)

    Poslední dražitel: ID7**2 Historie příhozu

    Odhadní cena: 15 000–25 000 CZK

  • László Sümegh

    Půlnoční návštěva

    Položka č.: 28

    Vyvolávací cena: 29.000 CZK (1.160 €)

    Plánované ukončení: 10. 12. 2020 15:00

    kombinovaná technika, 2007, 156 x 141 cm, sign. PD, rám

    Aktuální cena: 29.000 CZK (1.160 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

    Odhadní cena: 30 000–40 000 CZK

  • Viktor Pivovarov

    Hlava

    Položka č.: 27

    Vyvolávací cena: 9.000 CZK (360 €)

    Plánované ukončení: 10. 12. 2020 15:00

    tuš a běloba na papíře, 2010, 73 x 57,5 cm, sign. PD, v rámu pod muzeálním sklem

    Aktuální cena: 9.000 CZK (360 €)

    Poslední dražitel: ID2**6 Historie příhozu

    Odhadní cena: 25 000–35 000 CZK

  • Boris Jirků

    Ostrov pluje

    Položka č.: 26

    Vyvolávací cena: 29.000 CZK (1.160 €)

    Plánované ukončení: 10. 12. 2020 15:00

    kombinovaná technika na dřevě, 2016–2020, 74 x 90 cm, sign. PD, rám

    Aktuální cena: 35.000 CZK (1.400 €)

    Poslední dražitel: ID6**0 Historie příhozu

    Odhadní cena: 80 000–100 000 CZK

  • Ewa Nemoudry

    triptych: Monday Episode

    Položka č.: 25

    Vyvolávací cena: 32.000 CZK (1.280 €)

    Plánované ukončení: 10. 12. 2020 15:00

    akryl na plátně, 2020, 50 x 150 cm, sign. PD, rám

    Aktuální cena: 32.000 CZK (1.280 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

    Odhadní cena: 50 000-70 000 CZK

  • Marian Kay

    diptych: Love & Hate

    Položka č.: 24

    Vyvolávací cena: 10.000 CZK (400 €)

    Plánované ukončení: 10. 12. 2020 15:00

    akvarel, 2020, 59 x 79 cm, sign. PD, v rámu pod muzeálním sklem

    Aktuální cena: 17.000 CZK (680 €)

    Poslední dražitel: ID7**3 Historie příhozu

    Odhadní cena: 25 000–30 000 CZK

  • Igor Grimmich jr.

    Marcela

    Položka č.: 23

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (320 €)

    Plánované ukončení: 10. 12. 2020 15:00

    akryl na plátně, 2020, 67 x 67 cm, sign. vzadu

    Aktuální cena: 10.000 CZK (400 €)

    Poslední dražitel: ID6**5 Historie příhozu

    Odhadní cena: 30 000–40 000 CZK

  • Karel Jerie

    Znamení

    Položka č.: 22

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 10. 12. 2020 15:00

    akryl na plátně, 2020, 70 x 45 cm, sign. PD

    Aktuální cena: 5.500 CZK (220 €)

    Poslední dražitel: ID6**5 Historie příhozu

    Odhadní cena: 20 000–30 000 CZK

  • Leoš Suchan

    Studie baroka II

    Položka č.: 21

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (320 €)

    Plánované ukončení: 10. 12. 2020 15:00

    olej a akryl na plátně, 2017, 40 x 40 cm, sign. vzadu

    Aktuální cena: 8.000 CZK (320 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

    Odhadní cena: 13 000–15 000 CZK

  • Leoš Suchan

    Studie baroka I

    Položka č.: 20

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (320 €)

    Plánované ukončení: 10. 12. 2020 15:00

    olej a akryl na plátně, 2017, 40 x 40 cm, sign. vzadu

    Aktuální cena: 8.000 CZK (320 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

    Odhadní cena: 13 000–15 000 CZK

  • Hana Auerová

    Starý zahradník II

    Položka č.: 19

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (160 €)

    Plánované ukončení: 10. 12. 2020 15:00

    akryl na plátně, 2019, 35 x 25 cm, sign. PD

    Aktuální cena: 4.000 CZK (160 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

    Odhadní cena: 5 000–8 000 CZK

  • Hana Auerová

    Zelené lány

    Položka č.: 18

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    Plánované ukončení: 10. 12. 2020 15:00

    akryl na plátně, 2019, 30 x 20 cm, sign. PD

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

    Poslední dražitel: ID7**5 Historie příhozu

    Odhadní cena: 5 000–8 000 CZK

  • Patrik Hábl

    Stříbrné pohoří

    Položka č.: 17

    Vyvolávací cena: 38.000 CZK (1.520 €)

    Plánované ukončení: 10. 12. 2020 15:00

    olej na papíře, 2013, 100 x 70 cm, sign. vzadu, v zaskleném rámu

    Aktuální cena: 38.000 CZK (1.520 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

    Odhadní cena: 40 000–45 000 CZK

  • Josef Bolf

    bez názvu, z cyklu Obličeje

    Položka č.: 16

    Vyvolávací cena: 26.000 CZK (1.040 €)

    Plánované ukončení: 10. 12. 2020 15:00

    akvarel a tuš na papíře, 2020, 41,5 x 59 cm, sign. vzadu

    Aktuální cena: 26.000 CZK (1.040 €)

    Poslední dražitel: ID6**5 Historie příhozu

    Odhadní cena: 30 000–40 000 CZK

  • J. S.

    Sen ředitele výrobního družstva Velorex...

    Položka č.: 15

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 10. 12. 2020 15:00

    grafický list, faksimile, 1984, 37 x 47,5 cm, sign. PD, č. 75/150

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: ID2**6 Historie příhozu

    Odhadní cena: 1 000–3 000 CZK

  • J. S.

    Dobře požehnaná Praha

    Položka č.: 14

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 10. 12. 2020 15:00

    grafika na plátně (giclée), 2005, 73 x 100 cm, sign. vzadu, č. 2/191

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

    Poslední dražitel: ID7**3 Historie příhozu

    Odhadní cena: 14 000–16 000 CZK

  • J. S.

    Marnost

    Položka č.: 13

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 10. 12. 2020 15:00

    grafika na plátně (giclée), 2005, 73 x 100 cm, sign. vzadu, č. 3/191

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

    Poslední dražitel: ID2**6 Historie příhozu

    Odhadní cena: 14 000–16 000 CZK

  • Jan Hísek

    Černý kocour

    Položka č.: 12

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (160 €)

    Plánované ukončení: 10. 12. 2020 15:00

    mezzotinta, 2019, 28 x 18,5 cm, sign. PD, č. 43/44

    Aktuální cena: 4.000 CZK (160 €)

    Poslední dražitel: ID1**1 Historie příhozu

    Odhadní cena: 5 000–7 000 CZK

Facebook