• Tomáš Bím

    Míč

    Položka č.: 344

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 24. 09. 2020 15:00

    litografie, 2000, 20,5 x 13,5 cm, sign. DU Tomáš Bím 00, rám, autorský tisk, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Tomáš Bím

    Budweis

    Položka č.: 354

    Vyvolávací cena: 3.800 CZK (152 €)

    litografie, 1977, 35 x 25 cm, sign. PD Tomáš Bím 77, č. 5/65, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium

    Aktuální cena: 3.800 CZK (152 €)

  • Jiří Načeradský

    Nahá žena

    Položka č.: 282

    Vyvolávací cena: 9.000 CZK (360 €)

    tempera, papír, 1990, 71 x 48 cm, sign. PD Načeradský 1990, rám, při okrajích zvlněný papír, při pravém okraji poškozený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

    Aktuální cena: 9.000 CZK (360 €)

  • Jiří Načeradský

    V zajetí kudlanky

    Položka č.: 296

    litografie, 2010, 32,5 x 48,5 cm, sign. DU Načeradský 2010, rám, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

  • Václav Fiala

    (1891-1968)

    Spící mulatka

    Položka č.: 305

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    dřevoryt, 1929, 23 x 29 cm, sign. PD V. Fiala, papírová pasparta, vzadu nalepen štítek: The Art Institute od Chicago, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.100 CZK (44 €)

  • Josef Mžyk

    Dívka a kachny

    Položka č.: 78

    Vyvolávací cena: 62.000 CZK (2.480 €)

    akryl, plátno, 1997, 100 x 140 cm, sign. PD Mžyk 97, Josef Mžyk se narodil ve Vídni a nezapře, že si ve svých genech nese vliv Egona Schieleho či Gustava Klimta. Jeho figurální tvorba je těmito malíři volně inspirována. Tvůrce však pouze nepřímo cituje, ale posouvá svůj finální výraz k modernějším v…

    Aktuální cena: 62.000 CZK (2.480 €)

  • Adam (Alojz) Glod

    (1907-1952)

    Tatry II.

    Položka č.: 131

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    olej, sololit, 25,5 x 21 cm, sign. LD A. Glod, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Adam (Alojz) Glod

    (1907-1952)

    Tatry

    Položka č.: 130

    olej, sololit, 25,5 x 21 cm, sign. LD A. Glod, rám, Alojz Glod (známý také pod pseudonymem jako Adam) se narodil 1.10.1907 v českém městě Nový Bohumin. Při návštevě Vysokých Tater a hlavně Veľké Lomnice se mu tu zalíbilo jako malíři natolik, že se tu usadil natrvalo a začal malovať tatranské scenéri…

  • Karel Banďouch

    (1893-1960)

    Vysoké Tatry

    Položka č.: 129

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (240 €)

    olej, plátno, 84 x 63 cm, sign. LD K. Banďouch, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 6.000 CZK (240 €)

  • M. Cveiková

    Svatá Bernadetta

    Položka č.: 128

    olej, plátno, 1959, sign. LD M. Cveiková 1959, rám, v levé části natržené plátno , Antikvariát Dlážděná

  • František Trella

    (1886-?)

    Svatý Václav

    Položka č.: 127

    Agnus dei

    Položka č.: 126

    olej, plátno, pravděpodobně 19. století, 71,5 x 88 cm, rám, pravděpodobně výřez z většího plátna, restaurováno, malba zkrakelována, antiqari.at Radhošťská

  • Klára Bémová

    Čistič

    Položka č.: 125

    Vyvolávací cena: 30.000 CZK (1.200 €)

    Aktuální cena: 30.000 CZK (1.200 €)

  • Jindřich Wielgus

    (1910-1998)

    Kozorožec

    Položka č.: 124

    Vyvolávací cena: 12.000 CZK (480 €)

    Aktuální cena: 12.000 CZK (480 €)

  • Miloslav Chlupáč

    (1920-2008)

    Sedící žena

    Položka č.: 123

    Vyvolávací cena: 78.000 CZK (3.120 €)

    Aktuální cena: 78.000 CZK (3.120 €)

  • Jan Štursa

    (1880-1925)

    Messalina

    Položka č.: 122

    terakota, v. 38,5 cm, značeno na podstavci Štursa, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. V. Myslbeka na AVU v Praze, člen SVU Mánes

  • Jan Štursa

    (1880-1925)

    Před koupelí v moři

    Položka č.: 121

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (160 €)

    glazovaná terakota, 1906, v. 24 cm, značeno na podstavci Štursa, nabízená socha Před koupelí v moři, původně vytvořená Štursou v roce 1906, se vyskytuje v několika provedeních (mramor, bronz, keramika ad.). Naše verze pochází z neurčené keramické dílny dvacátých let, technika je litá keramická hmot…

    Aktuální cena: 4.000 CZK (160 €)

  • Jan Štursa

    (1880-1925)

    Hana Kvapilová

    Položka č.: 120

    pálená hlína, 1910-1911, 15,5 x 8 x 10 cm, značeno na pravé straně dole Št. a zespoda Praha Um. P. Nusle, portrét české herečky, která působila v pražském Národním divadle. Hlava umělkyně s šálem na vlasech je zachycením podoby Hany Kvapilové v divadelním kostýmu, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. …

  • Bedřich Šimonovský

    (1871-?)

    Mistr Jan Hus

    Položka č.: 119

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    bronzový reliéf, 1937, 33 x 25 cm, značeno LD B. Šimonowský 1937, rám, Antikvariát Dlážděná, studium na VŠUP v Praze, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

  • Josef Mario Korbel

    (1882-1954)

    Stojící dívčí akt

    Položka č.: 118

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (320 €)

    litinová nástěnná plastika, 1919, 27 x 10 cm, značeno PD v kovu Mario Korbel, Československý umělecký klub v New Yorku svým členům 1919; Český sochař a medailér žijící většinu života v USA se narodil do rodiny člena protestantské Moravské církve. Už od raných let se chtěl stát sochařem, ale nemohl s…

    Aktuální cena: 8.000 CZK (320 €)

    Portrét ženy

    Položka č.: 117

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

    Nástěnný perský koberec Kula

    Položka č.: 116

    Vyvolávací cena: 25.000 CZK (1.000 €)

    Aktuální cena: 25.000 CZK (1.000 €)

  • Olbram Zoubek

    (1926-2017)

    Muž a žena

    Položka č.: 115

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    pigment, reliéfní tisk, 23,5 x 33 cm, sign. PD Olbram Zoubek, rám, autorský tisk, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Wagnera, člen skupiny Trasa, UVU, Umělecké besedy

  • Jaroslav Róna

    Pokoj s černou stěnou

    Položka č.: 114

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (180 €)

    Aktuální cena: 4.500 CZK (180 €)

  • Jaroslav Róna

    Noc na prérii

    Položka č.: 113

    Vyvolávací cena: 4.200 CZK (168 €)

    Aktuální cena: 4.200 CZK (168 €)

  • Jan Švankmajer

    Brouk č. 4

    Položka č.: 112

    ručně kolorovaná litografie, 2016, 34 x 25,5 cm, sign. PD Jan Švankmajer 2016, č. 21/45, antiqari.at Radhošťská, studium na Vyšší škole uměleckého průmyslu v Praze, žák prof. R. Landera na loutkářské katedře DAMU, člen Surrealistické skupiny, SVU Mánes, tvůrčí skupiny Máj

    Aktuální cena: 3.900 CZK (156 €)

  • Karel Nepraš

    (1932-2002)

    Utonutí na všechny čtyři světové strany

    Položka č.: 111

    lept, 1993, 35 x 26,3 cm, sign. PD Karel Nepraš 1993, č. 28/50, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Laudy, člen Umělecké besedy

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

  • L. Kuklík, O. Kulhánek, P. Roučka

    Triptych

    Položka č.: 110

  • Jaroslav Jiří Králík

    (1924-1999)

    Rozhovor s Grünnewaldem

    Položka č.: 109

    Vyvolávací cena: 3.900 CZK (156 €)

    lept, reliéfní tisk, 1992, 49,3 x 64 cm, sign. PD JJ Králík 1992, č. 4/30, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Filly, člen skupiny Bilance, Umělecké besedy, SČUG Hollar

  • Albín Brunovský

    (1935-1997)

    PF 1970

    Položka č.: 108

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    litografie, 1969, 20,5 x 14,6 cm, sign. PD A Brunovský 1969, mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, studium na SŠUP v Bratislavě, žák prof. V. Hložníka na VŠVU

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)