• Kikuchi Keigetsu

    (1879-1955)

    Heroin Kogaru

    Položka č.: 589

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (161 €)

    Plánované ukončení: 17. 06. 2020 15:00

    kolorovaný dřevoryt, 40 x 27,5 cm, rám, restaurováno, mírně zažloulý papír, narámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 4.500 CZK (161 €)

  • Utagawa Hiroshige

    (1797-1858)

    Parrot

    Položka č.: 588

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (108 €)

    barevný dřevoryt, 38 x 17,8 cm, rám, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 3.000 CZK (108 €)

  • Toyokuni III (Kunisada)

    (1786-1864)

    Na procházce

    Položka č.: 587

    Vyvolávací cena: 2.200 CZK (79 €)

    barevný dřevoryt, 35 x 24 cm, rám, poškozeno, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.200 CZK (79 €)

  • Emmerich Alois Hruška

    (1895-1957)

    Manželé

    Položka č.: 613

    Vyvolávací cena: 500 CZK (18 €)

    linoryt, 10,7 x 9,1 cm, sign. PD Em AHruška, při okrajích lehce zašpiněný, přeložený papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 500 CZK (18 €)

  • Emmerich Alois Hruška

    (1895-1957)

    Z lásky

    Položka č.: 612

    linoryt, 13,8 x 9,1 cm, sign. PD Em AHruška, při okrajích lehce zašpiněný papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 500 CZK (18 €)

  • Emmerich Alois Hruška

    (1895-1957)

    PF

    Položka č.: 611

    linoryt, 10,8 x 3,7 cm, sign. PD Em AHruška, při okrajích lehce zašpiněný papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 500 CZK (18 €)

  • Emmerich Alois Hruška

    (1895-1957)

    Ptáčci

    Položka č.: 610

    linoryt, 9,8 x 9,5 cm, sign. PD Em AHruška, při okrajích lehce zašpiněný papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 500 CZK (18 €)

  • Emmerich Alois Hruška

    (1895-1957)

    Položka č.: 609

    linoryt, 8,2 x 10,2 cm, sign. PD Em AHruška, při okrajích lehce zašpiněný papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 500 CZK (18 €)

  • Emmerich Alois Hruška

    (1895-1957)

    Křížek

    Položka č.: 608

    linoryt, 9 x 14 cm, sign. PD Em AHruška, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 500 CZK (18 €)

  • Emmerich Alois Hruška

    (1895-1957)

    Návrh na ExLibris M. Málková

    Položka č.: 607

    Vyvolávací cena: 600 CZK (22 €)

    tuš, akvarel, papír, 16,1 x 11 cm, monogr. LD EH, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 600 CZK (22 €)

  • Emmerich Alois Hruška

    (1895-1957)

    Návrh na ExLibris A. Sedláček

    Položka č.: 606

    tuš, akvarel, papír, 16,1 x 11 cm, monogr. PD EH, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 600 CZK (22 €)

  • Emmerich Alois Hruška

    (1895-1957)

    Pohled do kraje

    Položka č.: 605

    Vyvolávací cena: 900 CZK (33 €)

    akvarel, papír, 15 x 10 cm, sign. PD E.A. Hruška, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 900 CZK (33 €)

  • Emmerich Alois Hruška

    (1895-1957)

    Tvrz

    Položka č.: 604

    Aktuální cena: 900 CZK (33 €)

  • Emmerich Alois Hruška

    (1895-1957)

    Břízy

    Položka č.: 603

    akvarel, papír, 15 x 9,8 cm, sign. LD E.A. Hruška, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 900 CZK (33 €)

  • Emmerich Alois Hruška

    (1895-1957)

    Skála

    Položka č.: 602

    Aktuální cena: 900 CZK (33 €)

  • Emmerich Alois Hruška

    (1895-1957)

    Plachetnice

    Položka č.: 601

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (54 €)

    olej, lepenka, 18,8 x 24,8 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.500 CZK (54 €)

  • Utagawa Hirošige

    (1797-1858)

    Fukuroi. Famous Kites of Tôtômi Province

    Položka č.: 600

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (72 €)

    japonský dřevoryt na japanu, 1833-1834, 20,3 x 31,7 cm, LU a PN značeno razítky, přichyceno v papírové paspartě, list č. 28 z Hirošigeho nejznámějšího cyklu Padesát tři stanic na cestě Tókaidó, vytvořeném autorem ve stylu ukijo-e (neboli obrazy pomíjivého života). Jeho atmosférický styl měl silný vl…

    Aktuální cena: 2.000 CZK (72 €)

  • Neznámý autor (Japonsko)

    Shunga - Pillow book

    Položka č.: 599

    5 x dřevoryt, 5 x tisk cca 18 x 22, (svazek 18,2 x 11,7) cm, rozkládací reporelo, desky polepeny brokátem, erotická tématika, brokát na deskách při okrajích otřepený, zadní strana reporela mírně zažloutlá, dobrý stav, antiqari.at Radhošťská

  • Kuniaki

    Sumó

    Položka č.: 598

    dřevoryt, 34 x 23,3 cm, rám, na několika místech poškozený papír, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

  • Emmerich Alois Hruška

    (1895-1957)

    ExLibris V.H. Jarka

    Položka č.: 634

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    linoryt, 7 x 5,7 cm, LD značeno v desce EH, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Emmerich Alois Hruška

    (1895-1957)

    Uplakaná

    Položka č.: 633

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    linoryt, 10,2 x 10,8 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Emmerich Alois Hruška

    (1895-1957)

    ExLibris Em.Al.Hruška

    Položka č.: 632

    linoryt, 11,3 x 9 cm, lehce zašpiněný, zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Emmerich Alois Hruška

    (1895-1957)

    ExLibris

    Položka č.: 631

    linoryt, 10,4 x 6,2 cm, LD značeno v desce EAH, zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Emmerich Alois Hruška

    (1895-1957)

    ExLibris M. Málkové

    Položka č.: 630

    linoryt, 8,2 x 7,3 cm, LD a PD značeno v desce EH, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Emmerich Alois Hruška

    (1895-1957)

    PF 1934

    Položka č.: 629

    linoryt, 12 x 7,5 cm, PU značeno v desce EAH, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Emmerich Alois Hruška

    (1895-1957)

    PF 1932

    Položka č.: 628

    linoryt, 13 x 7,5 cm, sign. PD Em AHruška, při okrajích zašpiněný papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Emmerich Alois Hruška

    (1895-1957)

    PF 1931

    Položka č.: 627

    linoryt, 13 x 8,3 cm, pokrčený papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Emmerich Alois Hruška

    (1895-1957)

    PF 1933

    Položka č.: 626

    linoryt, 10,5 x 7,5 cm, LD značeno v desce EH, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Emmerich Alois Hruška

    (1895-1957)

    Z erotik A. Lhoty

    Položka č.: 625

    linoryt, 12 x 9,3 cm, skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Emmerich Alois Hruška

    (1895-1957)

    Knižní záložka

    Položka č.: 624

    linoryt, 18,2 x 7 cm, při okrajích pokrčený papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)